Erotyka
Barwy pożądania
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Barwy pożądania

Megan Hart
1 opinia
ISBN: 9788323894810
Premiera: 2013-03-20

…Weźmiesz najpiękniejszy papier i najlepszy atrament. Opiszesz ze szczegółami swoje najbardziej erotyczne doświadczenie. Może być prawdziwe, może być wymyślone, ale masz je napisać bez błędów, najstaranniejszym charakterem pisma, bez żadnych kleksów ani literówek. Opis dostarczysz do czwartku. Pod spodem widniał ten sam numer skrytki pocztowej co poprzednio. Zamrugałam, czytając list ponownie, i poczułam, że rumieniec wypełza mi na policzki. Trzymałam kartkę ze świadomością, że nie powinnam jej przeczytać, nie była przeznaczona dla mnie. (…) Starannie złożyłam list, tak delikatnie, jakbym poprawiała kołdrę na kochanku. Pytanie, kto wysyła te listy, przyćmiła bardziej intrygująca zagadka - dlaczego to robi. Wstałam od stołu, żeby nalać sobie wody z kranu. Choć przełknęłam ją w kilku szybkich łykach, tak jak wytrawni pijacy whisky, nic nie pomogła na gorący rumieniec, który pokrył szyję i policzki. Odwróciłam się tyłem do lady i oparłam się o nią. List wciąż leżał na moim stole. Nie oskarżał, zapraszał. Zaczęłam się zastanawiać, które ze swoich licznych doznań seksualnych uważam za najbardziej erotyczne. Na pewno nie pierwszy raz, kiedy…

"Pomysł na książkę jest naprawdę fajny. Listy, odkrywanie siebie, tajemniczy nadawca i adrenalina, sprawiają, że od książki trudno się oderwać."

"Powieść czytało się lekko, łatwo i bardzo szybko. Niejako występuje w tej książce odwrócenie ról, przyjętych w tego typu powieściach. Ale jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat nieszablonowych gier erotycznych wymyślanych przez autorkę to zapraszam do przeczytania powieści."

"Barwy pożądania Mehan Hart to książka idealna dla osób, które lubią czasami odprężyć się podczas lektury, na chwilę odrywając się od otaczającej rzeczywistości. Uważam, że nikt nie powinien obawiać się wulgarności bądź momentów budzących niesmak, ponieważ autorka stworzyła tę historię w dość wysublimowanym stylu, który nie powinien budzić zastrzeżeń."

"Polecam Wam, moje drogie panie "Barwy pożądania", gdyż sądzę, że właśnie taka lekka książka może uprzyjemnić czas i po prostu najzwyczajniej w świecie, pozwoli Wam się zrelaksować. W moim przypadku właśnie tak było."

"Autorka potrafiła z niebywałą delikatnością poruszać się między słowami erotycznymi, sprawiając przez to, że czytelnik nie czuje zażenowania, ani wstydu. Cała akcja powieści przeprowadzona jest dość ciekawie i pomysłowo."

"Czyta się szybko, bo czytelnik chce jak najszybciej odkryć tajemnicę nadawcy listów oraz to, jakie będzie zakończenie, czyli z kim Paige będzie. Lekka, całkiem przyjemna, trochę pikantna, ale nie przesadzona. W skrócie - dobra książka."

"Paige jest zwykłą dziewczyną, jak każda z nas, której pewnego dnia przytrafia się niespodzianka, która sprawdza ją, testuje jak zareaguje na daną sytuację. To silna kobieta, która teraz wie czego chce, a chce być szczęśliwa."

"Podoba mi się lekki styl autorki i jej pomysł, aż sama oczekiwałam kolejnych listów, i tego co w nich znajdę. Autorka stworzyła lekką i przyjemną książkę, która umili nie jeden wieczór i być może pomoże odkryć własne pragnienia."

"Kolejna książka tej autorki i po raz kolejny zostałam z łatwością porwana do jej świata. Pierwsza powieść bardzo mi się podobała, a ta utwierdziła mnie w przekonaniu, że po książki tej autorki będę sięgała w ciemno."

",,Barwy pożądania’’, to lekka, przyjemna i zarazem niezobowiązująca literatura erotyczna, przy której można na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. Perypetie głównej bohaterki pokazują, co tak naprawdę w życiu jest ważne, czyli wzajemna miłość i oddanie."

"W "Barwach pożądania" jest wiele z literatury obyczajowej. Problemy rodzinne, nietypowy szef, czy blaski i cienie życia w pojedynkę pięknie się ze sobą przeplatają, a tajemnicze listy z poleceniami są niczym wisienka na torcie. To dzięki nim wyobraźnia pozwala nam szaleć."

"Z każdą kolejną strona powieść zaczynała nabierać coraz to większego tempa i co tu dużo mówić – fabuła wreszcie zaczynała tworzyć się na krój ni to romansu, ni to erotyku. (...) Ja wiem jedno. Jeśli pani Hart wyda kolejną powieść swojego autorstwa, to z wielką chęcią się z nią zapoznam, z samej ciekawości, co tym razem wymyśli…"

"Jest to typ literatury typowo kobiecej, idealnej na wolny wieczór, kiedy potrzebujemy czegoś na odprężenie. Taka odskocznia od pracy i cięższych gatunkowo pozycji. Czyta się ją lekko i z przyjemnością."

"Megan Hart znalazła złoty środek - wiedziała, jak napisać powieść, żeby człowieka nie zanudzić, nie zdenerwować (przynajmniej nie za bardzo) i nie zniesmaczyć. Język powieści jest DOBRY."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

Paulina Kwiatkowska
2021-03-28

,,Barwy pożądania" to kolejna zaraz obok ,,Otchłani pożądania'' i ,,Trzech oblicz pożądania" wznowiona powieść Megan Hart. Czy warto dać jej szansę? Choć tytuły zawierające w sobie cząstkę ,,pożądanie" mogą sugerować cykl, każda z nich stanowi zamkniętą całość, z którą można przyjemnie spędzić dzień. Tym razem Megan Hart przygotowała dla nas przecudowną historię Paige, która zostaje sek...