Powieść obyczajowa
Wszyscy mają się dobrze
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Wszyscy mają się dobrze

brak opinii
ISBN: 978-83-276-0612-9
Premiera: 2014-02-19

Crightonowie to znana od pokoleń szacowna prawnicza rodzina. Ben, senior rodu, kontroluje życie swoich synów bliźniaków. David i Jon są podobni zewnętrznie, ale poza tym wiele ich różni. David był ulubieńcem ojca, Jon zawsze żył w cieniu faworyzowanego brata. Kiedy David niespodziewanie trafia do szpitala, wychodzą na jaw jego oszustwa i kłamstwa. Rodzinę zaczynają dzielić skrywane od lat niechęci, wzajemne urazy, niekończąca się gra pozorów…   

 

Penny Jordan

Zanim Penny Jordan zaczęła pisać, uwielbiała opowiadać swojej młodszej siostrze bajki na dobranoc. Każdego dnia inną, każdego dnia z siostrą w roli głównej. Miłość do romansów i pisanie przyszła później.

Jordan chce, by jej czytelnicy odczuwali przyjemność z lektury. Wierzy w potęgę miłości i szczęście, jakie ze sobą niesie. Pisze w domu, w kuchni, otoczona swoimi czterema psami i dwoma kotami. Lubi też słuchać uwag swojej rodziny i bardzo często je uwzględnia.

"Książka skierowana jest do osób, które lubią proste lektury, przy których można się zrelaksować i nieco odpocząć. Powieść Wszyscy mają się dobrze zapewne spodoba się również osobom, które przepadają za twórczością jej autorki."

"Wszyscy mają się dobrze" to interesująca lektura. (...) Skierowana jest przede wszystkim do kobiet i może być miłą odmianą od standardowego romansu."

"Penny Jordan stworzyła dobrą fabułę, ciekawych i nietuzinkowych bohaterów, a także poświęciła trochę czasu na dopracowanie portretów psychologicznych. (...) Osobiście polecam i na pewno sięgnę po pozostałe pozycje autorki, bo przekonała mnie swoją prostotą, dobrym podejściem do tematu, zwięzłością i zaciekawieniem czytelnika."

"Pełna emocji, bolesnych wspomnień, przeszłości, która rzuca cień na przyszłość. (...) Z pewnością się nie zawiedziecie, a może nawet stwierdzicie, że z chęcią przeczytacie o dalszych losach rodziny Crihgtonów."

"Książka Penny Jordan niesie w sobie swoiste oczyszczenie. Nie jest tak, że każda sprawa zostaje w niej rozwiązana do końca i to w dodatku pozytywny sposób. Czytelnik musi sobie dopowiedzieć pewne wydarzenia i sam wyciągnąć wnioski z postępowania bohaterów."

"Książka zmusza do przemyśleń się, czy faworyzowanie, wybieranie szkół, udawanie że nie widzi się wad dzieci, to dobra metoda wychowawcza. Czy traktowanie żony, jak eksponatu do podziwiania, unikanie odpowiedzialności za współmałżonka to cechy dobrego związku?"

"Chociaż książka ma ponad 300 stron, czyta się ją błyskawicznie. Pochłonęłam ją w dwa wieczory bardzo łapczywie i wręcz nie mogłam doczekać się zakończenia, szczególnie moich ulubionych bohaterów."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ