Powieść obyczajowa
Za żadne skarby
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Za żadne skarby

Sharon Kendrick
brak opinii
ISBN: 9788327606082
Premiera: 2014-03-26

Oscar Balfour, jeden z najbogatszych ludzi w Anglii, ma osiem córek. Mogłoby się wydawać, że niczego im nie brak, jednak pozory mylą.

    Kat
Kat, piękna i przebojowa, zawsze dostawała to, czego zapragnęła. Oscar postanawia pokazać jej, jak wygląda prawdziwe życie. Prosi swego przyjaciela, właściciela jachtu, żeby nauczył ją, czym jest praca. Podczas rejsu Kat zamiast opalać się na pokładzie, będzie sprzątać i gotować dla kilkuosobowej załogi…   

   Bella
Bella to najbardziej szalona z sióstr. Po kolejnym skandalu Oscar wysyła ją do centrum medytacji na pustyni, aby przemyślała swoje postępowanie. Bella jednak za wszelką cenę chce powrócić do cywilizacji. Ucieka przez pustynię, ryzykując życie…

""Za żadne skarby" to idealna lektura na nadchodzące wakacje. Jeśli macie ochotę na lekką, słodką historię miłosną to koniecznie zaopatrzcie się w egzemplarz tej książki. Nie zawiodą się czytelnicy, którzy uwielbiają powieści z gatunku romansowych. Dlatego ja, byłam niesamowicie zadowolona!"

"Fajnie jest czasem tak oderwać się od szarej rzeczywistości i pobujać nieco w obłokach. Jeśli lubicie takie lekkie łatwe i przyjemne romansiki to gorąco polecam. Na pewno Wam się spodoba."

"Pozycję polecam każdemu, kto chciałby dowiedzieć się, jakie to historie przydarzyły się zwariowanej Kat oraz marzycielskiej Belli (mam nadzieję, że wy również je polubicie). Do przeczytania zachęcam również te osoby, które lubią wątki romantyczne i chcą zapoznać się z czymś naprawdę "fajnym" do czytania w wolnym czasie."

"Jeśli szukacie czegoś przyjemnego i lekkiego na wieczór to na pewno będzie to idealna lektura. Krótki, przyjemny romans na pewno was odpręży i pozwoli na chwilę przenieść się do świata pięknych, młodych i bogatych."

"Dopiero tą książkę skończyłam czytać i czuję tak strasznie wielki smutek z tego powodu... Pokochałam wszystkich bohaterów i mam nadzieję, że szybko będę mogła poznać następne części historii."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ