Powieść obyczajowa
Za jakie grzechy
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Za jakie grzechy

Kate Hewitt, India Grey
brak opinii
ISBN: 9788327606112
Premiera: 2014-04-23

Oscar Balfour, jeden z najbogatszych ludzi w Anglii, ma osiem córek. Mogłoby się wydawać, że niczego im nie brak, jednak pozory mylą.

Zoe
Okazuje się, że biologicznym ojcem Zoe jest dawny kochanek matki, a nie Oscar Balfour. Celebrytka i jedna ze spadkobierczyń fortuny Balfourów czuje się wyobcowana i nieszczęśliwa. Oscar wysyła ją do Nowego Jorku, by zmieniła otoczenie i nabrała dystansu…

Emily
Córki Oscara dowiadują się, że mają przyrodnią siostrę. Najmłodsza, Emily, nie może pogodzić się z dwulicowością ojca i ucieka z domu. Ledwie wiąże koniec z końcem, pracuje w klubie nocnym, a ukochanego baletu uczy w ośrodku społecznym. Kiedy znajomy ojca proponuje jej posadę nauczycielki tańca, Emily zgadza się z radością. Nie wie, że nic nie dzieje się przypadkiem…

"Historia Zoe uświadamia, że miłość jest silniejsza niż jakiekolwiek ludzkie ułomności. Ciało jest kruche, ale serce i dusza to coś, czego człowiek nie straci. Z tego względu warto patrzeć w głąb innych, a zewnętrzną otoczkę stawiać na dalszym, zdecydowanie mniej znaczącym miejscu."

"Bardzo spodobała mi się ta książka. Miłość, bohaterowie z traumatyczną przeszłością, mroczne tajemnice. Ciągłe poszukiwanie szczęścia i nieustająca wiara w lepsze jutro. Interesująco została również przedstawiona wewnętrzna przemiana bohaterów. Autorki umiejętnie ukazały przezwyciężanie lęków, strach przed odrzuceniem, bezwarunkową akceptacją. Nakreślona przez nie intensywność uczuć wywołała u mnie często potok łez."

"„Za jakie grzechy” to typowe romansowe opowieści, gdzie emocje, uczucia przewijają się przez fabułę na zmianę z niedopowiedzeniami i tajemnicami. (...) Historie obu sióstr czyta się szybko i przyjemnie, tak więc jest to idealna lektura na leniwe plażowe popołudnie bez zobowiązań."

"Zrelaksowałam się przy niej, zapomniałam na chwilę o problemach, a tego właśnie oczekuję po książkach tego typu. Czytało mi się ją płynnie i szybko."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ