Powieść obyczajowa
Osaczony
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Osaczony

14 opinii
Liczba stron: 320
ISBN: 9788323817659
Premiera: 2007-05-02

Colby Lane po latach pracy jako agent CIA i najemnik uczestniczący w ekspedycjach obalających dyktatorskie rządy wraca do Ameryki. Chce rozpocząć nowe życie, zapomnieć o przeszłości, zarówno tej zawodowej, jak i prywatnej. Okazuje się, że nie jest to takie proste. Pracę w wielkiej teksaskiej firmie zaproponowano mu tylko dlatego, że za granicą zdobył doświadczenie w tropieniu wroga. Teraz jego zadaniem jest rozbicie gangu narkotykowego. Trudną sytuację Colby'ego komplikuje fakt, że w firmie tej jako urzędniczka pracuje Sarina, która przez zaledwie jeden dzień była kiedyś jego żoną, a którą bardzo wtedy skrzywdził. W dodatku ma córeczkę, której ojciec jest nieznany. W końcu podczas akcji zmierzającej do rozbicia gangu okazuje się, że Sarina jest zupełnie inną osobą, niż mu się przez cały czas wydawało...

Diana Palmer
Diana Palmer, a właściwie Susan Spaeth Kyle napisała pierwszą powieść w 1979 roku. Wcześniej przez szesnaście lat pracowała jako dziennikarka w dziennikach i tygodnikach. Wydała ponad dziewięćdziesiąt książek, które przetłumaczono na wiele języków. Zdobyła siedmiokrotnie nagrodę Waldenbooks National Sales, czterokrotnie B. Dalton National Sales Award, dwukrotnie BookRack National Sales Award i wiele innych (Lifetime Achievement Award, Affaire de Coeur, RWA). Jest członkinią wielu towarzystw i zrzeszeń – Native American Rights Fund, American Museum of Natural History, National Cattlemen’s Association, Archeological Institute of America, Planetary Society, Georgia Conservancy, Georgia Sheriff’s Association i wielu organizacji dobroczynnych. Od 1972 roku jest żoną Jamesa Kyle’a, z którym ma jednego syna. W wieku czterdziestu pięciu lat wróciła na uczelnię, by uzupełnić wykształcenie. Ukończyła historię, archeologię i filologię hiszpańską. Namówił ją do tego mąż, który porzucił karierę urzędnika, ukończył studia informatyczne i założył firmę komputerową. W 1998 roku porzucił ten zawód i poświecił się karierze sportowej. Zdobył liczne nagrody i medale na lokalnych, krajowych i międzynarodowych zawodach w strzelaniu do rzutków. W wolnym czasie Susan uprawia ogródek, czyta książki z dziedziny archeologii i antropologii, słucha muzyki. Uwielbia iguany.

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

asiak85
2012-01-22

Też wahałam się czy czytać. Trochę mnie zniechęciły negatywne opinie o Colby'm przeczytane tutaj. Parę razy brałam się za czytanie, ale jakoś nie wychodziło. W końcu się jakoś przemogłam, zaczęłam czytać i mnie wciągnęło. Colby wcale nie jest taki antypatyczny jak się spodziewałam, po niezbyt dobrym początku. Podsumowując, zachęcam wszystkich wahających się, bo to dobra książka. Na...
kasiek
2010-06-28

Ale na dziecko krzyczy....:P, jakby wyciąc tę scenę to też kocham.
mroz761
2010-06-23

jeszcze nie czytalam ale w przyszlosci na pewno to nadrobie
fonin
2010-06-09

Wpadła mi w ręce w bibliotece, ale jakoś ja odłożyłam. Nie wiem jakoś nie ciągnie mnie do niej.
dorcom174
2010-05-31

Dla mnie bomba, najemnik..... to mówi samo za siebie. Kasiek nie poznaję cię....przecież to Palmer.
magret65
2010-05-29

Powiem tak, znając styl Diany Palmer i jej podejście do każdego problemu, trudno mi uwierzyć, że jest to książka na 1. Będę wdzięczna innym, którzy przeczytali tę książę, jeżeli również wyrażą Swoją opinię, ponieważ na razie jest tylko 1 głos.
kasiek
2010-05-28

Jak na mój gust Magret to nie jest ebook, tylko wersja papierowa, bo jakoś mi cena do ebooka nie pasuje, i nigdzie nie jest napisane, że to ebook :). Kupuj, czytaj i dziel się wrażeniami. A wierz mi będzie czym. Zresztą na 99,99% książka Ci sie spodoba.
magret65
2010-05-28

Nie czytałam tej książki, ale szkoda że to "wersja komputerowa", bo tak to bym ją sobie pewnie zamówiła. Co prawdziwa książka, to jednak książka i nic się do niej nie umywa!
asiunia31
2010-05-28

Bo to dwa niedorozwinięte tłumoki są...
kasiek
2010-05-28

I dlatego Sariny też nie lubię, oki jak sie na niej wyżywa to niech się wyżywa, może dziewczyan to lubi, ale jak sie dziecka czepia to nie zniosę.
asiunia31
2010-05-28

A mamunia dziecięcia kuli uszy po sobie, bo panu i władcy się nie przeszkadza.
kasiek
2010-05-28

Że są niesympatycznymi, szowinistycznymi świniami to mi nie przeszkadza, ale jak na dziecko krzyczą, to krew sie we mnie gotuje.
asiunia31
2010-05-28

Żartujesz? Jakikolwiek bohater Palmerki może okazać się niesympatyczną, szowinistyczną świnią? ;P
kasiek
2010-05-28

Nie lubię Colby'ego wyjątkowo antpatyczny typ i na dziecko krzyczy.