Gorący Romans
Papierowa róża
24,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Papierowa róża

10 opinii
Liczba stron: 448
ISBN: 9788323851721
Premiera: 2008-02-01

Przed laty Tatę przyszedł Cecily z pomocą, uratował i wybawił z kłopotów. Do tego całkowicie podbił jej serce, by wkrótce oznajmić, że nic nigdy nie zdoła ich połączyć. Założył, że przeszkadza jej płynąca w jego żyłach indiańska krew. Minęło sporo czasu... i prawie wszystko się zmieniło. Cecily osiągnęła sukces, zaczyna karierę, Tatę zaś zaplątał się w polityczny skandal o trudnych do przewidzenia konsekwencjach. Twierdzi, że Cecily grozi niebezpieczeństwo i że teraz potrzebują siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek. Cecily nadal go kocha, lecz czy i tym razem go posłucha?

Diana Palmer
Diana Palmer, a właściwie Susan Spaeth Kyle napisała pierwszą powieść w 1979 roku. Wcześniej przez szesnaście lat pracowała jako dziennikarka w dziennikach i tygodnikach. Wydała ponad dziewięćdziesiąt książek, które przetłumaczono na wiele języków. Zdobyła siedmiokrotnie nagrodę Waldenbooks National Sales, czterokrotnie B. Dalton National Sales Award, dwukrotnie BookRack National Sales Award i wiele innych (Lifetime Achievement Award, Affaire de Coeur, RWA). Jest członkinią wielu towarzystw i zrzeszeń – Native American Rights Fund, American Museum of Natural History, National Cattlemen’s Association, Archeological Institute of America, Planetary Society, Georgia Conservancy, Georgia Sheriff’s Association i wielu organizacji dobroczynnych. Od 1972 roku jest żoną Jamesa Kyle’a, z którym ma jednego syna. W wieku czterdziestu pięciu lat wróciła na uczelnię, by uzupełnić wykształcenie. Ukończyła historię, archeologię i filologię hiszpańską. Namówił ją do tego mąż, który porzucił karierę urzędnika, ukończył studia informatyczne i założył firmę komputerową. W 1998 roku porzucił ten zawód i poświecił się karierze sportowej. Zdobył liczne nagrody i medale na lokalnych, krajowych i międzynarodowych zawodach w strzelaniu do rzutków. W wolnym czasie Susan uprawia ogródek, czyta książki z dziedziny archeologii i antropologii, słucha muzyki. Uwielbia iguany.

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

asiak85
2012-01-11

Ksiazka okazala sie byc w porzadku, choc na poczatku Tate wydal mi sie irytujacym typkiem i strasznym hipokryta, obawialam sie, ze to bedzie kilkaset stron meki, ale ostatecznie oceniam ta historie na plus, choc nie zalicze jej do moich u ulubionych.
fonin
2010-11-02

Napisałam sprostowanie na dole. Tam miało byc "Osaczony" :D
kasiek
2010-11-01

O il mnie pamięc nie myli "Ostatni najemnik" i "Władca pustyni" nie mają ze sobą nic wspólnego, poza bohaterami powiązanymi z Jacobsville, nie ma więc znaczenia od czego zaczniesz czytanie.
fonin
2010-11-01

Mała poprawka: tam gdzie jest tytuł "ostatni najemnik" powinno być "Osaczony". Pomyliły mi się tytuły :D
fonin
2010-10-31

Po przeczytaniu "Pewnego razu w Paryżu" po tej książce spodziewałam się jednak czegoś innego... Tate pomaga Cecily uwolnić się od brutalnego ojczyma. Następnie niczym anioł stóż czuwa nad nią i sponsoruje jej studia, o czym ona nie wie (o tym sponsorowaniu w sensie :D). Kiedy prawda wychodzi na jaw, wybucha wielka awantura z wazą zupy w roli głównej. I dalej zaczyna się akcja niewątpl...
maddeline
2010-08-12

Bardzo sympatyczna książka. W sam raz na letnie wieczory.
pinks
2010-07-13

Jak na Palmer fajnie, jeszcze nie dotarła do etapu całkowitego absurdu :P
nikita24
2010-06-11

Książka jest fantastyczna.Polecam!!!
dorcom174
2010-05-31

Bardzo fajnie napisana ,ale nie może być inaczej to PALMER, polecam wszystkim
kasiaxxx
2010-05-31

Fantastyczna książka