Thriller / Sensacja / Kryminał
Zakazany owoc
32,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Zakazany owoc

5 opinii
Liczba stron: 480
ISBN: 832381726X
Premiera: 2006-05-01

Historia grzechu w dusznej scenerii Nowego Orleanu: zakazane namiętności, grzech pierworodny i odkupienie.
Losy trzech kobiet...

Lily Pierron: właścicielka legendarnego domu schadzek w Nowym Orleanie. Gotowa zapłacić każdą cenę za szczęśliwą przyszłość swej córki, przyszłość wolną od niechlubnego dziedzictwa kobiet z rodu Pierron.
Hope Pierron St. Germaine: wyrzekła się matki i zerwała z nią wszelkie więzy. Za dnia wytworna i pobożna małżonka bogatego właściciela hotelu i troskliwa matka Glorii, w nocy oddaje się wyuzdanym namiętnościom, ociera o świat przestępczy.

Gloria St. Germaine: nieświadoma mrocznych rodzinnych tajemnic ponosi konsekwencje zła i występku, o których istnieniu nie ma pojęcia. Uparta i lekkomyślna, znajduje swoją zakazaną miłość - mężczyznę w przedziwny sposób związanego z losami jej rodziny. Nie wie, że matka zrobi wszystko, by zniszczyć tę miłość. Nie wie także, że tylko ten mężczyzna może odkryć tajemnice kobiet z rodu Pierron.

Erica Spindler

Erica Spindler jest amerykańską autorką, specjalizującą się w thrillerach romantycznych. Mieszka wraz z mężem i dwoma synami w stanie Luizjana pod Nowym Orleanem. Wierzy w przeznaczenie, bo gdyby nie przeziębienie, którego nabawiła się w lecie 1982 roku, prawdopodobnie nigdy nie zaczęła by pisać: kiedy kupowała lekarstwa na uporczywy kaszel, od ekspedientki dostała romans Harlequina. Lektura tak bardzo się jej spodobała, że przez kolejne sześć miesięcy przeczytała wszystkie romanse, które tylko udało jej się zdobyć. Mimo że, od dziecka pragnęła zostać malarką,, zdecydowała, że zacznie pisać. Nie trzeba było długo czekać, żeby zrozumiała, że jest to coś, co chce robić w życiu.

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

mena28
2010-11-08

Bardzo ciekawa książka i warta przeczytania. Historia trzech pokoleń: babki, córki i wnuczki. Rozdzieleni kochankowie, małżeństwo z wyrachowania... Polecam:)Tej autorki polecam też "Morderca bierze wszystko". Była policjantka, tragiczna śmierć przyjaciółki itd. Polecam:)
johannalind
2010-11-07

Książka stała u mnie na półce długie lata- miałam jeszcze pierwsze wydanie- aż ostatnio zdecydowałam się ją przeczytać i...naprawdę mnie wciągnęła. Jest to jedna z pierwszych jej książek, więc nie przypomina tych wydawanych później- to bardziej obyczajówka niż thriller, choć ma pewne elementy typowo zbrodnicze...:) Panie Pieron pokazane niesamowicie plastycznie. Lily to kobieta naznaczon...
fonin
2010-06-13

Boże ile ja już sczytałam książek o tym samym tytule... Ale większość była całkiem ciekawa, ta tez postaram sie przeczytać..
kasiag
2010-06-02

Moja pierwsza Spindler. Bardzo miło wspominam:)
dorcom174
2010-05-31

niemożliwe tego nie czytałam