Gorący Romans
Pętla
29,99 zł
29,99

Pętla

8 opinii
Liczba stron: 512
ISBN: 9788323851752
Premiera: 2008-02-01

Ryk motorówki zakłóca nagle ciszę jeziora. Piętnastoletnia Jane Kilian daje rozpaczliwe znaki. Lecz prowadzący łódź mężczyzna jakby specjalnie kieruje się właśnie na nią. Jane zaczyna krzyczeć , ale jej krzyk niknie w huku maszyny...

Wypadek zmienia całe jej życie. Jane potrzebowała aż kilkunastu lat, by po serii bolesnych operacji plastycznych odzyskać dawny wygląd. Cierpienia rozwinęły ją duchowo: stała się wziętą artystką, tworzącą piękne i niepokojące dzieła. Z miłości poślubiła znanego chirurga plastycznego, lana Westbrooka. Kiedy zaszła w ciążę, wydawało się, że nic już nie zakłóci idylli.

Jednak szczęście nie trwało długo, lan został oskarżony o zamordowanie dawnej kochanki, Jane zaś zaczęła dostawać anonimy od nieznanego prześladowcy. W pierwszym z nich przeczytała: Zrobiłem to specjalnie. Żeby usłyszeć, jak krzyczysz.

Przerażona Jane zaczyna prowadzić śledztwo na własną rękę. Powoli dochodzi do wniosku, że nikomu nie może ufać, nawet własnej siostrze...

Erica Spindler

Erica Spindler jest amerykańską autorką, specjalizującą się w thrillerach romantycznych. Mieszka wraz z mężem i dwoma synami w stanie Luizjana pod Nowym Orleanem. Wierzy w przeznaczenie, bo gdyby nie przeziębienie, którego nabawiła się w lecie 1982 roku, prawdopodobnie nigdy nie zaczęła by pisać: kiedy kupowała lekarstwa na uporczywy kaszel, od ekspedientki dostała romans Harlequina. Lektura tak bardzo się jej spodobała, że przez kolejne sześć miesięcy przeczytała wszystkie romanse, które tylko udało jej się zdobyć. Mimo że, od dziecka pragnęła zostać malarką,, zdecydowała, że zacznie pisać. Nie trzeba było długo czekać, żeby zrozumiała, że jest to coś, co chce robić w życiu.

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

fonin
2011-03-14

O już naprawione. Bo naprawdę do białej gorączki doprowadzało mnie to, ze nie mogłam wstawiać komentarzy w ebookach. Przeczytałam i z czystym sercem mogę dać 5 (co mi się rzadko zdarza). Książka ogromnie wciąga. Nie mogłam się od niej oderwać. Jeśli reszta jej książek trzyma ten sam poziom to jak najbardziej zasłuży na miejsce w moim rozczytanym serduszku. Niestety od samego po...
fonin
2011-03-14

Są jakieś problemy z wstawianiem komentarzy...
edith
2010-07-27

Czyta się szybko, niezła książka jeśli potrzebuje się czegoś mniej ambitnego. Bardzo dobra książka sensacyjna, wątek miłosny też ciekawy. Mnie bardzo wciągnęła. No nie powiem, zakończenie mnie zaskoczyło. Z pewnością sięgnę po inne książki tej autorki.
magret65
2010-07-03

Ojjj, czytałam bardzo dawno w wersji papierowej, ale doskonale pamiętam, że było naprawdę SUPER, więc z czystym sumieniem Wszystkim bardzo, bardzo polecam.
janka
2010-07-03

Kupilam duzo ksiazek Eriki Spindler, ale przeczytalam na razie tylko Petle. Morderca bierze wszystko jest jedyna ksiazka, ktora kupilam az trzy razy. Pomylkowo. Takie fatum nade mna wisi. Zawsze, gdy ja widze w ksiegarni, podoba mi sie blurb, a nigdy nie pamietam, ze juz ja mam. Dwie juz oddalam do adopcji. Trzecia czeka na przeczytanie. W tej chwili czytam niemiecka miniserie Harlequin...
lilia
2010-07-02

Czytałam część drugą. Z tą książką jeszcze nie miałam przyjemności, ale na pewno nadarzy się okazja. Miło byłoby gdyby została wydana ponownie na papierze.
kasiek
2010-07-02

A czytałaś Janko "Morderca bierze wszystko"?
janka
2010-07-02

Czytalam. Mocne!