Gorący Romans
Z ukrycia
24,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Z ukrycia

2 opinie
Liczba stron: 560
ISBN: 9788323817567
Premiera: 2007-06-01

Trzy przyjaciółki - Andie, Julie i Raven - słyszą muzykę dobiegającą z domu, który wydaje się opuszczony. Zaciekawione podchodzą bliżej i zaglądają przez okno...

Tajemnicza para w trakcie perwersyjnej erotycznej gry. Z pewnością nie jest to widok przeznaczony dla oczu nastoletnich panienek, które nadmierna ciekawość wpędziła w niebezpieczną obsesję podglądania.

Im częściej wracają pod dom, by obserwować tę intrygującą parę, tym mocniejsza narasta w nich obawa o życie kobiety. W końcu, gdy Andie kontaktuje się z policją, jest już za późno: kobieta nie żyje.

Piętnaście lat później Andie czuje, że jest obserwowana. Ktoś nie pozwala jej zapomnieć o nierozwiązanej zagadce tamtego morderstwa. Andie szuka oparcia w przyjaciółkach, ale nagle okazuje się, że nawet ich nie może być pewna.

A tymczasem morderca po raz drugi wybiera ofiarę...

Erica Spindler

Erica Spindler jest amerykańską autorką, specjalizującą się w thrillerach romantycznych. Mieszka wraz z mężem i dwoma synami w stanie Luizjana pod Nowym Orleanem. Wierzy w przeznaczenie, bo gdyby nie przeziębienie, którego nabawiła się w lecie 1982 roku, prawdopodobnie nigdy nie zaczęła by pisać: kiedy kupowała lekarstwa na uporczywy kaszel, od ekspedientki dostała romans Harlequina. Lektura tak bardzo się jej spodobała, że przez kolejne sześć miesięcy przeczytała wszystkie romanse, które tylko udało jej się zdobyć. Mimo że, od dziecka pragnęła zostać malarką,, zdecydowała, że zacznie pisać. Nie trzeba było długo czekać, żeby zrozumiała, że jest to coś, co chce robić w życiu.

"Od książki, od początku do końca nie sposób się oderwać, a gdy już się to zrobi, to człowiek nieustannie zastanawia się, co przydarzy się bohaterkom. (...) Książkę polecam z czystym sumieniem. Idealna lektura chyba na każdą porę roku."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

kasiek
2010-08-31

Wpadłam i czytam wszytskie Spindler po kolei. Ona jest naprawdę świetna, i nie boi się żadnych tematów. A co najważniejsze zakońćzenie zaskakuje...Książka w sam raz dla wszytskich wielbicielek thrillerów i pokrętnej ludzkiej psychiki. Powtórzę za Dorcom, niewiadoma, groza i zaskakujace zakończenie a na dodatek kawałek całkiem niezlego romansu. Trzyma w napieciu do ostatniej strony....
dorcom174
2010-05-31

Polecam wszystkim to jedna z moich ulubionych autorek a książka to cudo ta niewiadoma, groza,i zaskakujace zakończenie