Gorący Romans
Mordercza gra

Mordercza gra

4 opinie
Liczba stron: 384
ISBN: 8323817308
Premiera: 2006-04-01

W odciętym od świata szkockim zamczysku odbywa się doroczny Tydzień Tajemnic, impreza charytatywna organizowana przez uznanego autora powieści sensacyjnych, Jona Stuarta. W spotkaniu uczestniczą znakomitości ze świata literatury.

Kilka lat wcześniej niemal to samo grono poczytnych pisarzy brało udział w takim samym spotkaniu, które zakończyło się tragiczną śmiercią pięknej, ale powszechnie znienawidzonej żony Jona, Cassandry. Jon pragnie się teraz dowiedzieć, czy był to wypadek, czy zaplanowana zbrodnia. Układa plan działania.

Nieoczekiwanie okazuje się, że na zamku jest jeszcze ktoś, kto próbuje narzucić zebranym swoje reguły gry, ktoś, kto znowu chce zabić...

Heather Graham

Heather dorastała na Florydzie, tam ukończyła studia poświęcone teatrowi. Podczas lat studenckich dużo podróżowała po Europie, Azji i Afryce. Po uzyskaniu dyplomu zaczęła występować w teatrze; dorabiała także jako kelnerka i barmanka. Po urodzeniu trzeciego dziecka zdecydowała, że najwyższy czas spełnić życiowe marzenie i zacząć pisać. W 1982 r. udało się jej opublikować pierwszą książkę. Ma w swoim dorobku ponad 70 powieści, które nie tylko sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy w 15 językach, ale także zdobyły liczne wyróżnienia i nagrody. Ta niezwykle płodna pisarka umiejętnie godzi karierę z życiem rodzinnym. Zapytana o to, co w swoim zawodzie lubi najbardziej, odpowiada: "Płacą mi za to, co kocham robić". Więcej informacji na temat Heather Graham można znaleźć na jej stronie internetowej: http://www.eheathergraham.com/

"Mordercza gra to bardzo ciekawa pozycja dla wielbicieli zagadek, tajemnic i trudno wytłumaczalnych morderstw. Czytelnik może na bieżąco z bohaterami szukać zabójcy. Jest więc to dodatkowy plus dla tej książki. Jest przedstawiony punkt widzenia kilku osób. Raz szuka się rozwiązania z Sabriną, raz z Jonem, a czasem nawet ze złośliwą Susan."

"Książkę czyta się bardzo szybko i to nie tylko dzięki dużym literom czy odpowiedniej interlinii, co jest zasługą wyłącznie wydawcy. Powieść jest przede wszystkim dobrze i logicznie napisana, fabuła toczy się bardzo wartko i interesująco."

"„Mordercza gra” to nie tylko tajemniczo wyglądająca okładka, ale przede wszystkim treść, która zaintryguje już samym wstępem. Autorka udowadnia, że choć zaklasyfikowana do luźnego romansu potrafi poradzić sobie nawet z budowaniem napięcia."

"Świetnie bawiłam się rozwiązując zagadkę, a fakt, że jej nie rozwiązałam świadczy tylko o znawstwie tematu przez autorkę i umiejętności manipulowania treścią w taki sposób, by czytelnik przedwcześnie nie poznał zakończenia."

"Z pewnością nie można zarzucić autorce braku elementu zaskoczenia, ponieważ zakończenie książki naprawdę mnie zdziwiło i muszę przyznać, że kompletnie się go nie spodziewałam. Czytając tę powieść nawet przez myśl mi nie przeszło, że to wszystko może się tak skończyć. Z każdą kolejną kartką byłam coraz bardziej ciekawa jak zakończą się losy bohaterów."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

lexa
2010-07-19

Super na zimowy wieczór. Stary zamek, tajemnica morderstwo .Polecam .
janka
2010-06-28

Blurb mnie zachwycil, postaralam sie wiec o te ksiazke i przeczytalam. I sie ani troche nie zawiodlam. Kilkanascie osob w miejscu odcietym od swiata, wsrod nich ktos, kto nie powstrzyma sie przed morderstwem, jesli uzna, ze to jest w jego interesie. A wszyscy mieli motyw do popelnienia zabojstwa. Podobnie bylo juz w literaturze lub filmie, np. u Agathy Christie (Dziesieciu malych Murz...
dorcom174
2010-05-31

Dobra ,ale autorka napisała lepsze
asiunia31
2010-05-31

Ja czytałam to swego czasu pod tytułem "Tajemnice zamku Lochlyre". Dobra.