Gorący Romans
Portret zabójcy
24,99 zł
32,99
KUP TERAZ

Portret zabójcy

4 opinie
Liczba stron: 384
ISBN: 9788323851929
Premiera: 2008-02-01

To był na pozór banalny incydent na autostradzie. Jednak Ashley, studentce kończącej Akademię Policyjną, okoliczności wypadku od razu wydają się podejrzane. Gdy dowiaduje się, że ofiarą padł jej szkolny kolega, postanawia zebrać jak najwięcej informacji. Szybko odkrywa nić łączącą wypadek drogowy z jeszcze bardziej przerażającymi zdarzeniami...

Pięć lat temu detektyw Jack Dilessio tropił seryjnego mordercę. Wszystkie ofiary były kobietami i należały do tej samej sekty. Ich zabójca w końcu trafił do więzienia. Tymczasem na bagnach Florydy zostają odkryte zwłoki kobiety okaleczonej identycznie jak ciała zamordowanych przed laty.

Śledztwa Ashley i Jacka splatają się, a im głębiej oboje przenikają do świata korupcji i zbrodni, tym bardziej uświadamiają sobie, że pragną być partnerami nie tylko na gruncie zawodowym...

Heather Graham

Heather dorastała na Florydzie, tam ukończyła studia poświęcone teatrowi. Podczas lat studenckich dużo podróżowała po Europie, Azji i Afryce. Po uzyskaniu dyplomu zaczęła występować w teatrze; dorabiała także jako kelnerka i barmanka. Po urodzeniu trzeciego dziecka zdecydowała, że najwyższy czas spełnić życiowe marzenie i zacząć pisać. W 1982 r. udało się jej opublikować pierwszą książkę. Ma w swoim dorobku ponad 70 powieści, które nie tylko sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy w 15 językach, ale także zdobyły liczne wyróżnienia i nagrody. Ta niezwykle płodna pisarka umiejętnie godzi karierę z życiem rodzinnym. Zapytana o to, co w swoim zawodzie lubi najbardziej, odpowiada: "Płacą mi za to, co kocham robić". Więcej informacji na temat Heather Graham można znaleźć na jej stronie internetowej: http://www.eheathergraham.com/

"To moja pierwsza, przeczytana książka tej autorki, jeśli jednak jej inne dzieła napisane są w podobnym stylu, na pewno zaliczę Heather Graham w poczet moich ulubionych autorek thrillerów.(...) Autorka bowiem cały czas myliła tropy, podsuwała fałszywe podejrzenia i manipulowała czytelnikiem. Otóż do końca nie wiedziałam, kim jest morderca, a rozwiązanie zagadki okazało się dla mnie zupełnym zaskoczeniem. A ja uwielbiam być tak zaskakiwana - wielkie brawa."

"Portret zabójcy to dobra lektura - wciągająca, a jednocześnie rozluźniająca, lekka, a przy tym zmuszająca do wysiłku umysłowego, taka z którą spędza się kilka ciekawych godzin.(..) Idealna lektura, gdy za oknem pada, wieje, gdy aura nie zachęca do spacerów."

"Gdy naszła mnie ochota na dawkę sensacji z domieszką thrillera, postanowiłam sięgnąć po książkę Heather Graham. (...) Nie zdołałam się domyślić, kto jest sprawcą zbrodni. Zakończenie zdecydowanie mnie zaskoczyło."

"Muszę stwierdzić, że autorka jak zwykle mnie nie zawiodła, wprost przeciwnie dostarczyła nam kolejnej świetnej historii z ciekawą fabułą i romansem w tle. Byłam zachwycona tym, że nie potrafiłam rozwiązać tej sprawy i cały czas autorka trzymała mnie w niepewności. Akcja rozwijała się bardzo szybko, dzięki czemu fabuła nie nużyła i nie była monotonna."

"Znakomity kryminał! Wciągająca fabuła, wartka akcja, główna bohaterka w swej życiowej roli. Miałam problem z wytypowaniem przestępcy. Spodobały mi się składne dialogi i brak monotonni. Wciąż coś się działo. Fabuła została idealnie rozpisana."

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ

magret65
2010-09-06

Autorka, po której książki można spokojnie sięgać z zamkniętymi oczyma, jeżeli lubi się powieści, w których nie brak napięcia i towarzyszącego, praktycznie już od pierwszych stron, dreszczyku emocji.
tomrad75
2010-07-25

Zupełnie przyzwoite czytadło :)
lexa
2010-07-19

Świetnie się czyta i cały czas trzyma w napięciu. Polecam
dorcom174
2010-05-31

Dobra książka polecam