Inne
Kronika wypadków życiowych
29,99 zł
18,62 zł
29,99
18,62
KUP TERAZ

Kronika wypadków życiowych

Eve Makis, Anthony Cropper
brak opinii
Liczba stron: 128
Oprawa miękka
ISBN: 9788327640208
Premiera: 2018-11-02

To może być twoja opowieść…
Dzięki „Kronice wypadków życiowych” wyruszysz w podróż, która pozwoli ci lepiej poznać samą siebie. Spróbuj ustalić pochodzenie twojego nazwiska, przywołaj najwcześniejsze wspomnienia, zastanów się, czego dokonałeś i jaki wywarłeś wpływ na otaczającą cię rzeczywistość.
Pobaw się słowami, przepędź demony, przywołaj magiczne chwile szczęścia. Pisanie własnej historii to świetna zabawa, dzięki której pozostawiamy po sobie trwały ślad. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? W tej książce znajdziesz wszystkie potrzebne podpowiedzi. Otwórz ją i po prostu zacznij pisać.
Książka spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem na organizowanym przez UNESCO Kongresie Miast Kreatywnych, który odbył się w 2018 roku w Krakowie i Katowicach.

Mimo tych paru godzin, które spędziłam razem z “Kroniką wypadków życiowych” jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Podoba mi się zarówno forma, w jakiej zadania są napisane, jak i one same. Atutem tej książki, jest też dokładne poznanie siebie, swoich zalet i wad, przepędzenie demonów oraz spisanie wszystkich ważnych dla nas wydarzeń.

Jeżeli ktoś chciałby kreatywnie spędzić czas i przy okazji lepiej poznać siebie, to ta książka jest wprost idealna do tego.

Każdy kto postanowi zakupić Kronikę znajdzie w niej ciekawe odniesienia do popkultury i sztuki, całą masę cytatów, które inspirują i zachęcają do działania. Mocną stroną publikacji jest szata graficzna, całość jest zrobiona naprawdę ślicznie i zachęca do przeglądania i wypełniania. Niektórym Kronika może wydawać się niepotrzebna i nudna, ale myślę, że znajdą się osoby, które zachwyci ta forma i prędko chwycą za długopisy, by podzielić się swoimi przeżyciami i wspomnieniami.
 
 
Polecam wszystkim kreatywnym i twórczym osobom oraz tym, którzy mają ochotę na lepsze poznanie samego siebie.

"Kronika wypadków życiowych" to książka dzięki której wyruszymy w głąb siebie, w podróż po wspomnieniach. Znajdziemy w niej moc kreatywnych zadań, które przywołają wspomnienia z dzieciństwa, ważnych punktów naszego życia, dokonań, magicznych chwil. Lektura ma pobudzić twórcze myślenie, zachęcić do wyzwań, z pewnością dostarczyć rozrywki! Wystarczy otworzyć i zacząć pisać!

Napisz swoją opinię i oceń książkę

Przedstaw sięTwoja ocena


WYŚLIJ