Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla dzieci sensoryczne i interaktywne

Ilość pozycji: 505

HarperKids proponuje wyjątkowe książki interaktywne i sensoryczne, które rosną wraz z dzieckiem.

W pokaźnej kolekcji tytułów na pewno znajdziesz coś dla swojej pociechy!

Jak książki sensoryczne wspierają rozwój malucha?

Książki sensoryczne pomagają dzieciom rozwijać małą motorykę i wszystkie zmysły dziecka. W trakcie lektury maluch używa wzroku, słuchu, dotyku, a nawet węchu! Bo w ofercie mamy też zapachowe książeczki sensoryczne z serii „Moja pachnąca książeczka z kolorami” wydawanej w cyklu „Akademia Mądrego Dziecka”.

Akademia Mądrego Dziecka” to również uwielbiane przez maluchy książki interaktywne dla dzieci z ruchomymi elementami, które wspierają rozwój małej motoryki. Wśród nich są tytuły dla najmłodszych dzieci, z wytrzymałymi suwakami, jak i książki bardziej skomplikowane, przeznaczone dla przedszkolaków. Nowoczesne ilustracje zachęcają dzieci do sięgnięcia po kolorowe książeczki.

Starszym dzieciom spodobają się bajki paragrafowe „Ty wybierasz”, w których to one decydują o przebiegu fabuły.

Zwróć uwagę również na sensoryczne książki z filcowymi elementami, które pomogą rozwijać zmysł dotyku Twojego malucha.

Lektura dźwiękowych książek, które dziecko samo włącza by usłyszeć melodie czy dźwięku towarzyszące opowieściom to świetna zabawa stymulująca zmysł słuchu. W ofercie HarperKids znajdziesz książki z serii „Zabawy z dźwiękiem”, stworzone z myślą o maluchach, znane i lubiane „Bajki dźwiękowe” dla nieco starszych dzieci i książki „Opowieść muzyczna”, które spodobają się również dzieciom w wieku szkolnym. 

Dla Twojego dziecka mamy tez książki z otwieranymi okienkami, puzzlami, magnesami, a nawet nastrojowymi światełkami – poznaj nasze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel