Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o codzienności dla dzieci

Ilość pozycji: 105

Dzieci najbardziej utożsamiają się z książkowymi bohaterkami i bohaterami podobnymi do nich samych. Dlatego książki o codzienności dla dzieci, przybliżające sytuacje znane z domu, przedszkola czy podwórka, cieszą się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych czytelników i czytelniczek. W ofercie HarperKids znajdziesz mnóstwo książek opisujących codzienne sytuacje.

Zwróć uwagę na serię Basia. Wśród kilkudziesięciu tytułów opowiadających o przygodach Basi, jej rodzeństwa, kuzynów i przyjaciół Twoje dziecko znajdzie książki oswajające nowe okoliczności. Basia piknikuje w lesie, jeździ na wycieczki rowerowe z rodzicami, uczy się, czym są granice, jej własne i innych osób, radzi sobie z trudnymi emocjami po przegranej. To wydarzenia, które pojawiają się w życiu każdego dziecka.

Ulubieni dziecięcy bohaterowie pomagają oswajać codzienne sytuacje

Bliskie dzieciom sytuacje opisują również książki inspirowane ulubionymi dziecięcymi filmami animowanymi. Do wspólnej lektury zapraszają najmłodszych między innymi: Bing, Cocomelon czy Bluey. W cyklu Akademia Mądrego Dziecka znajdziesz książeczki poświęcone codziennej tematyce. Wśród naszych książeczek z ruchomymi elementami są między innymi pozycje poświęcone korzystaniu z nocnika, nauce samodzielnego jedzenia, ubraniom adekwatnym do pogody czy wizycie u lekarza.

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz również najróżniejsze książki o emocjach i uczuciach!

Dla starszych czytelników i czytelniczek w ramach tej serii ukazały się przepiękne książki pokazujące, jak wygląda codzienność dzieci w różnych zakątkach świata.  

HarperKids to piękne i mądre książki dla dzieci – poznaj naszą ofertę!

Czytaj więcejZwiń
pixel