Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki do czytania przed snem

Ilość pozycji: 52

Czytanie książek przed snem to wspaniały rytuał pomagający w wyciszeniu i zakończeniu dnia. Odkryj opowieści idealne do czytania przed snem - uspokajające, o odpowiedniej długości, takie, które pozwolą maluchowi spokojnie zasnąć nawet po dniu pełnym wrażeń.

Serie "3 bajeczki przed snem" ze świecącą w ciemności okładką, "Wieczorynka" z włączanymi lampkami czy "Bajki 5 minut przed snem" to idealne propozycje na wieczorną lekturę.

Przenieś swoją pociechę w świat fantastycznych postaci, wybierając nietuzinkowe książki dla dzieci do czytania przed snem. W katalogu HarperCollins.pl przygotowaliśmy bogatą kolekcję dziecięcej literatury. To ponadczasowe opowieści, uwielbiane przez najmłodszych. Dzięki takim lekturom pomożesz dziecku wypracować dobre nawyki, takie jak potrzeba czytania przed snem.

Jak wyciszyć maluszka przed snem i zapewnić mu spokojny, udany wypoczynek? Duże znaczenie ma wybór bajeczki na dobranoc do czytania. Zwróć uwagę na nasze propozycje: to bajki uwielbiane przez przedszkolaki. W opcji są m.in. książki dla dzieci z serii, „Muminki”, „Smerfy”, „Bing” czy „Młodzi Tytani”.

Miłośnikom zwierzątek polecamy serię ze świecącymi elementami Wieczorynka Akademii Mądrego Dziecka z pięknymi ilustracjami i nietuzinkowymi bohaterami :liskiem, leniwcem, owieczką, jednorożcem.

Książeczki, które wyciszają dziecko

Nasza kolekcja książek do czytania przed snem powstała z myślą o aktywnych brzdącach. Każda pozycja została zaprojektowana po to, by wprowadzić dziecko w stan relaksacji i wyciszenia.

Krótkie przygody ulubionych postaci, zaprezentowane w ciekawej, graficznej formie, przyciągają uwagę najmłodszych. Mały odbiorca w trakcie czytania zapomina o całym świecie, co ułatwia zasypianie. Część naszej serii stanowią książeczki świecące w ciemności, które pomogą przełamać dziecięce lęki.

Zastanawiasz się, jakie lektury wybrać do czytania dzieciom? Wybierz nasze książki dla dzieci do czytania przed snem i razem z Twoim skarbem przenieście się w świat bajecznych postaci.

Czytaj więcejZwiń
pixel