Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o kosmosie dla dzieci

Ilość pozycji: 8

Książki o tym, co najbardziej odległe na pewno zainteresują dzieci zafascynowane wszechświatem, odkryciami i podróżami w kosmos. Dzieci dowiedzą się, jak wyglądałoby przyjęcie urodzinowe na Księżycu, o wyprawie sondy New Horizon czy o pierwszym lądowaniu na Księżycu. 

Książki o kosmosie dla dzieci w wieku przedszkolnym

Fascynacja kosmosem często zaczyna się od najmłodszych lat! Dlatego w naszej ofercie znajdziesz książki poruszające tę tematykę przeznaczone dla kilkuletnich dzieci. Jeśli twój maluch marzy o kosmicznych podróżach, zaproponuj mu dźwiękową książeczkę z serii Zabawy z dźwiękiem, dzięki której wyruszy na poszukiwania księżyca.

Dla starszych przedszkolaków przygotowaliśmy serię Chcę wiedzieć! Z cyklu Akademia Mądrego Dziecka. To pięknie zilustrowane książki wpisujące się w najnowsze trendy e edukacji, które zachwycą małych odkrywców i odkrywczynie.

Książki o kosmosie dla starszych dzieci

Szukasz książki o astronomii dla dziecka w wieku szkolnym. W ramach poziomu 1 serii do nauki czytania Czytam sobie znajdziesz między innymi krótką opowieść o Mikołaju Koperniku. W tym trzystopniowym programie wspierającym naukę czytania nie zabrakło też nieco dłuższych opowiadań o wszechświecie. Twoje dziecko znajdzie tu książkę o Stanisławie Lemie, którego fascynował kosmos i jego tajemnicę czy książkę o misji Apollo 11.

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz książki dla dzieci o różnych zainteresowaniach! Sprawdź!

Czytaj więcejZwiń
pixel