Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o zwierzętach dla dzieci

Ilość pozycji: 107

Zwierzęta to ulubieni bohaterowie książek dla dzieci! Maluchy chętnie dowiadują się, jak żyją zwierzęta na wsi, jak wyglądają młode zwierzęta, ale też chętnie poznają najmniejsze istoty jak owady czy insekty. Książeczki o zwierzętach to też świetny sposób na zdobywanie wiedzy o świecie przyrody. Wśród książek z HarperKids znajda się takie z otwieranymi okienkami, ruchomymi obrazkami, ciekawymi rozkładówkami, również z zaskakującymi ciekawostkami dla starszych dzieci.

Pierwsze książeczki o zwierzątkach dla dzieci

Jeśli Twój maluch dopiero zaczyna przygodę z książkami, zaproponuj mu różnorodne, wspierające rozwój książki o zwierzakach dla najmłodszych czytelników z serii Akademia Mądrego Dziecka. Do wyboru macie tekturowe książeczki z ruchomymi elementami z cykli takich jak Pierwsze słowa, Pierwsze bajeczki czy Niesamowity spacer, książki z filcowymi stronami lub klapkami, a nawet tytuły z dołączonymi puzzlami. Niezależnie od tego czy twoje dziecko bardziej interesuje się zwierzętami domowymi, gospodarskimi czy dzikimi, w bogatej ofercie HarperCollins na pewno znajdziesz coś dla niego! 

Książki o zwierzętach dla starszych czytelniczek i czytelników

Różne ciekawostki i fascynujące historie o zwierzęta znajdą w sklepie HarperCollins.pl również starsze dzieci. Przygotowaliśmy dla nich zarówno edukacyjne książki przyrodnicze, jak wciągające powieści o hiperinteligentnych zwierzętach. Nie zabrakło też książek o zwierzętach w serii Czytam sobie przeznaczonej dla dzieci, które zaczynają czytać samodzielnie.

Poznaj bogatą ofertę naszych książek dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel