Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z ruchomymi elementami

Ilość pozycji: 77

Fantastyczne, kartonowe książki dla dzieci, które wciągną małych czytelników na dłużej. Ruchome elementy można przesunąć, pociągnąć czy popchnąć - by obrazki w książce ożyły. Zabawa z ruchomymi obrazkami może ciągnąć się w nieskończoność - zajmie dziecko na dłużej! Dodatkowo to świetny trening koordynacji małych rączek - książki z ruchomymi obrazkami to najlepszy prezent dla małego dziecka!

Książeczki z ruchomymi elementami znajdziesz w wielu naszych seriach. Pierwsze słowa, Pierwsze bajeczki czy Niesamowity spacer z cyklu Akademia Mądrego Dziecka to uwielbiane przez maluchy tytuły, które, jak żadne inne, potrafią zaciekawić dziecko! Poruszające ulubione dziecięce tematy książki sensoryczne dla dzieci to nie tylko ciekawa lektura. W trakcie zabawy rozwija się sprawność manualna malucha! Ruszające się ilustracje dają dzieciom poczucie sprawczości. W końcu to dzięki ich pomocy bohaterowie książki z ruchomymi elementami przeżywają przygody.

Najpiękniejsze książeczki z ruchomymi elementami

Nasze książki z ruchomymi elementami to również zaproszenie do pięknego świata bajek. Sięgnijcie po serię Dolina Muminków. Ruchome obrazki i poznajcie sympatyczne trolle i ich przyjaciół. Dzieci zachwycą ciepłe ilustracje inspirowane twórczością Tove Jansson. Do zabawy z ruchomymi elementami zaprasza również uwielbiany przez maluchy króliczek Bing.

W sklepie HarperCollins.pl nie zabrakło również propozycji dla małych fanek i fanów dinozaurów.

Sprawdź inne wciągające książki dla dzieciaków!

Czytaj więcejZwiń
pixel