Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki historyczne dla dzieci

Ilość pozycji: 72

Historia nie musi być nudna! Ciekawe książki historyczne dla dzieci z oferty HarperKids udowodnią Twojemu dziecku, że historia to nie nudne daty i nazwiska, ale pasjonujące opowieści, barwni bohaterowie i bohaterki, a także dzieci takie, jak ono, które po prostu dorastały z innej rzeczywistości. Znajdziesz u nas książki dla młodych pasjonatów historii i takie, dzięki którym Twoje dziecko zainteresuje się historią.

Książki o historii dla dziecka w wieku przedszkolnym

Historię można odkrywać od najmłodszych lat! W serii Akademia Mądrego Dziecka znajdziesz książki, z których twoje dziecko dowie się, jak setki i tysiące lat temu wyglądało życie dzieci. Najmłodsi poznają też sekrety zmarłych, czyli dowiedzą się, co można odkryć badając mumie. Przeczytają również o wierzeniach dawnych ludów. Interesujące ilustracje i informacje przedstawiony w ciekawy sposób to znak rozpoznawczy przeznaczonego dla młodych czytelników cyklu Akademia Mądrego Dziecka.

Książki historyczne dla dzieci w wieku szkolnym

Pasjonaci historii znajdą coś dla siebie w naszych seriach książek przeznaczonych dla starszych dzieci. Bestsellerowa Strrraszna Historia to pasjonujące opowieści o dawnych królach i królowych, życiu w starożytnym Rzymie i Grecji, miastach Inków czy celtyckich wioskach. Bliźniacza Horrrendalna historia Polski przybliża, z kolei, dzieje naszego państwa. Obie serie napisane są dowcipnym językiem i naszpikowane ciekawostkami i zabawnymi ilustracjami z elementami komiksu. Książki historyczne Twoje dziecko znajdzie również w trzystopniowej serii do nauki czytania, Czytam sobie. Zwróć uwagę na podserię fakty. Znajdziesz w niej biografie znanych osób, opis Bitwy Warszawskiej ale też opowiadania o rejsie Titanica, wyprawie Kon-tiki czy życiu Polan w przededniu chrztu Polski.

Poznaj inne nasze pasjonujące książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel