Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z doświadczeniami dla dzieci

Ilość pozycji: 12

Szukasz pomysłów na efektowne eksperymenty naukowe dla dzieci? Sięgnij po książki z doświadczeniami dla dzieci HarperKids!

Cykl Przygody z nauką. Akademia Mądrego Dziecka przeznaczony dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Znajdziesz w nim proste doświadczenia dla młodych odkrywców. Przy odrobinie Twojego wsparcia, twoja pociecha bez trudu wykona je w domu!

Proste eksperymenty naukowe dla dzieci

Naukowa przygoda i praktyczna wiedza! Nasze książki z łatwymi doświadczeniami, które nie wymagają nakładów finansowych rozbudzają w dzieciach ciekawość świata. Z książkami z serii Przygody z nauką możecie eksperymentować z cytryną, jajkiem, ziemniakiem, solą i cukrem. Prowadzić doświadczenia z wykorzystaniem mydła, wody, piasku. Poznawać prawa fizyki i chemii używając do tego przedmiotów takich jak: balon, spinacz czy kartka papieru. Każde z tych doświadczeń pomoże Twojemu dziecku lepiej zrozumieć świat i obserwowane przez nie na co dzień procesy! Przekaż dziecku, że nauka może być fascynująca i eksperymentuj razem z nim!

Jeśli Twoje dziecko interesuje się nauką, sprawdź wszystkie nasze książki naukowe dla dzieci!

Poznaj różnorodną ofertę najpiękniejszych książek dla dzieci HarperKids!

Czytaj więcejZwiń
pixel