Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki przygodowe dla dzieci

Ilość pozycji: 74

Wciągające opowieści przygodowe dla najmłodszych to gwarancja, że nawet te dzieci, które niechętnie czytają, dadzą się porwać fabule! Poznaj książki przygodowe dla dzieci z oferty HarperKids!

Książki przygodowe dla dzieci w różnym wieku!

Wspaniałe przygody mogą przeżywać mali i duzi. Dlatego w sklepie HarperCollins.pl znajdziesz propozycje nawet dla najmłodszych dzieci. Basia to pięcioletnia dziewczynka, której życie jest pełne przygód podobnych do tych, które przeżywają jej rówieśnicy i rówieśniczki. Jest ich tak wiele, że ta uwielbiana przez dzieci dziewczynka doczekała się własnej Księgi Przygód!

Nie ustępują jej Hania Humorek, czy Lila i Pestka, znane jako Nierozłączki, bohaterki lubianych powieści przygodowych, której codzienność to pasmo zaskakujących wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dla trochę starszych dzieci przygotowaliśmy serię Czytam, bo lubię. To wciągające opowieści polskich autorek i autorów. Wraz z głównymi bohaterami i bohaterkami tych historii osadzonych w polskich realiach dzieci przeżyją niezapomniane przygody!

Nastolatkom spodobają się powieści fantasy, opowiadające o przygodach w baśniowych krainach i kultowa Seria Niefortunnych Zdarzeń. Te wyjątkowe książki dla dzieci pokochali młodzi czytelnicy i czytelniczki na całym świecie. Choć autor nie obiecuje happy endu i wręcz ostrzega swoich odbiorców przed sięganiem po mroczną lekturę, miliony dzieci nie mogą się oderwać od czytania o przygodach rodzeństwa Baudelaire!

Zapraszamy do wspólnej przygody – poznaj naszą ofertę!

Czytaj więcejZwiń
pixel