Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla 4 latków

Ilość pozycji: 101

Książki dla czterolatków z oferty HarperCollins rozwijają wyobraźnię i pozwalają dzieciom przeżywać niesamowite przygody! Szukając książki dla swojej czteroletniej pociechy możesz sięgnąć na przykład po pozycje z serii Akademia Mądrego Dziecka. Znajdziesz w niej między innymi Przygody z nauką, czyli poświęcone różnym przedmiotom książki z prostymi eksperymentami dla przedszkolaków. Inspirowane nimi oświadczenia z piaskiem, mydłem, cytryną, wodą czy solą, które pozwolą Twojemu dziecku zrozumieć podstawowe prawa fizyki i chemii to prawdziwe aktywne czytanie!

Książki dla czterolatka, które pomogą Twojemu dziecku odkrywać świat

Akademia Mądrego Dziecka to też ciekawe książki z cykli Wiem, co jem! i Pomóż mi przetrwać stworzone do czytania razem z czterolatkiem. Dzieci dowiedzą się z nich, jak dbać o środowisko i zagrożone gatunki zwierząt i jak wybierać najzdrowsze produkty żywnościowe.

Idealną książką dla 4 latka będzie również każdy tytuł z serii Bajki dźwiękowe. Te nowoczesne, pięknie zilustrowane odsłony klasycznych bajek, to prawdziwe słuchowiska nagrane z udziałem aktorów i muzyków. Sprawiają, że lektura znanych opowieści zyskuje zupełnie inne oblicze! Bajki w nowej wersji znajdziesz też w cyklu Ty decydujesz. Każda ze znanych historii ma tu aż 5 alternatywnych zakończeń. Sprawdź, które najbardziej spodoba się twojemu dziecku.

Wartościowe książki dla dzieci to nasza specjalność! Jeśli szukasz propozycji dla starszego dziecka, być może zainteresuje Cię seria do nauki czytania Czytam sobie.

Czytaj więcejZwiń
pixel