Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki young adult

Ilość pozycji: 23

W różnorodnej i bogatej ofercie HarperYA znajdują się wyjątkowe tytuły skierowane do grupy young adult. Literatura dla młodszych i starszych nastolatków w naszym wydaniu to wybór najlepszych, trzymających w napięciu i bardzo prawdziwych powieści. Jeśli chcecie czytać o tym, co naprawdę liczy się w Waszym życiu, wzbudza emocje, nie pozostawia obojętnym, pomaga przejść przez trudy związane z okresem dojrzewania – sięgnijcie po książki naszych autorów.

Wydajemy dla Was

Rosnąca popularność literatury Young Adult i wzrost czytelnictwa w grupie wiekowej 12+ jest niezwykle pozytywnym trendem na rodzimym rynku wydawniczym. Książki imprintu HarperYA to powieści i powieści graficzne dla młodszych i starszych nastolatków, które zdecydowaliśmy się wydawać w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie wśród młodych ludzi. W naszej ofercie znajdziecie książki dla nastolatków zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. Szczególnie polecamy nowości, m.in. „Stars Among Us” Agnieszki Kareckiej i „Broken Wings” Irminy Marii, autorek, które przebojem wdarły się do świata literatury i błyskawicznie zdobyły grono wiernych czytelniczek i czytelników oraz zasięgi w mediach społecznościowych.

Powieści szyte na miarę

Nasze książki to nie tylko świetna literacko przygoda. To również, co być może najważniejsze, historie, które dzieją się blisko Was, tłumaczą świat, pomagają zrozumieć targające Wami emocje, dają sporą dawkę optymizmu. Znajdziecie w nich odbicie swoich rozterek, smutków i radości. Przygotowując ofertę skrojoną na miarę współczesnych młodych dorosłych, nie uciekamy od poważniejszych czy mroczniejszych tematów, dlatego wśród naszych powieści znajdziecie pełne zwrotów akcji kryminały oraz trzymające w napięciu od pierwszych do ostatnich stron thrillery.

Czytaj więcejZwiń
pixel