Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki poszerzające wiedzę dla dzieci

Ilość pozycji: 164

Książki edukacyjne to ważny element każdej dziecięcej biblioteczki. Naturalna ciekawość świata sprawia, że dzieci uwielbiają sięgać po tytuły omawiające popularne wśród nich tematy. Mali czytelnicy i czytelniczki interesują się podbojem kosmosu, odkrywaniem tajemnic mikrokosmosu. Chcą wiedzieć, jak żyją ich rówieśnicy i rówieśniczki w różnym krajach i jak wyglądało życie dzieci przed wiekami.

W ofercie HarperKids znajdziesz książeczki naukowe dla dzieci w różnym wieku, które pomogą rozbudzić ciekawość i poszerzyć zdobytą już wiedzę i uzupełnić informacje o świecie!

Nowoczesne książki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku

W HarperKids dbamy o to, by nasze popularnonaukowe książki dla dzieci były zgodne z najnowszą wiedzą naukową i podążały za współczesnymi trendami w edukacji. Wpieramy rozwój dzieci od najmłodszych lat. W naszej flagowej serii Akademia Mądrego Dziecka znajdziesz zarówno książeczki edukacyjne dostosowane do potrzeb maluchów, jak i propozycje dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Najmłodszym czytelnikom i czytelniczkom dostarczają wiedzy o świecie. W przypadku starszych odbiorców i odbiorczyń, rozszerzają wiedzę dotyczącą skonkretyzowanych już zainteresowań.

Wielokrotnie nagradzanym książkom od lat ufają polscy rodzice i nauczyciele. To książki, które doskonale sprawdzają się jako prezenty dla najbardziej nawet wymagających dzieci i jako nagrody w szkolnych konkursach czy na zakończenie roku szkolnego.

Na HaprerCollins.pl z pewnością czekają na Twoje dziecko wymarzone książki wspierające jego pasje! Poznaj najlepsze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel