Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki przyrodnicze dla dzieci

Ilość pozycji: 50

Książki o świecie przyrody dla najmłodszych to świetny sposób, by zapoznać maluchy z mechanizmami, jakimi rządzi się natura. Kartonowe książki o zwierzętach czy roślinach, kolorowanki, książki z zadaniami i naklejkami czy ekologiczne opowieści z książek z serii Czytam sobie to świetny sposób, by dzieci dowiadywały się więcej o ekosystemie i umiały szanować przyrodę w przyszłości.

Książki o przyrodzie dla dzieci uczą, jak dbać o naturę!

Dzieci są zainteresowane przyrodą, tajemnicami roślin czy zwyczajami zwierząt. Wspierając tę pasję od najmłodszych lat, wychowujemy osoby, którym na sercu leży dobro natury! Warto od najmłodszych lat w przystępny sposób opowiadać dzieciom o przyrodzie. Pomogą Ci w tym książki HarperKids !

W serii Akademia Mądrego Dziecka znajdziesz przykuwające uwagę dziecka książki dla maluchów. W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz książki o zwierzętach i ich młodych oraz opowieści o owadach z ruchomymi elementami, a nawet wodną kolorowankę o przyrodzie! Wszystkie te pozycje mają piękne ilustracje w przystępny sposób przybliżą Twojemu dziecku świat natury.

Przygotowaliśmy również wiele pełnych ciekawostek propozycji dla starszych czytelników i czytelniczek. Z naszymi książkami poznają oni wiele zwyczajów zwierząt z całego świata. Odkryją również, jak rośliny potrafią inspirować inżynierów i naukowców.

Jeśli interesują Cię książki przyrodnicze dla dziecka, poznaj również nasze książki o roślinach!

W ofercie HarperKids znajdziesz ciekawe książeczki dla dzieci w każdym wieku – sprawdź!

Czytaj więcejZwiń
pixel