Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki do czytania z dzieckiem

Ilość pozycji: 565

Jeśli marzysz o najlepszej książce dla dziecka, która sprawi że wspólne czytanie będzie radością, odkrywaniem świata, emocji i przygód, a także przyjemnością dla opiekuna, zapraszamy do poznania książek HarperKids

To właśnie tu znajdziesz:

*proste historie dla najmłodszych uzupełnione często o ruchome elementy, wyrazistą grafikę przyciągającą wzrok dziecka, wiele informacji i ciekawostek o roślinach, zwierzętach, pojazdach...

*wciągające opowieści kształtujące empatię, pomagając zrozumieć dziecku własne emocje,

*klasyczne bajki w nowoczesnej formie,

i wiele innych tytułów. 

Książki do czytania z dzieckiem dla maluchów

W naszej ofercie znajdziesz serie książek dla najmłodszych dzieci. Pierwsze Słowa, Pierwsze Bajeczki czy Niesamowity spacer z cyklu Akademia Mądrego Dziecka to wspierające rozwój mowy i małej motoryki książeczki z ruchomymi elementami. Kolorowe książeczki zachęcają dzieci do lektury. Angażujące elementy, które maluch może przesuwać, wpływając tym samym na akcję pomogą Ci zainteresować dziecko książką na dłuższy czas. To idealne propozycje na pierwsze książki dla Twojej pociechy.

Książki do czytania z przedszkolakiem

Jeśli Twoje dziecko lubi dłuższe historie, sięgnijcie po serie książek takie jak Basia czy edukacyjny cykl Akademia Mądrego Dziecka. Chcę wiedzieć! Basia i jej przyjaciele pomogą twojemu dziecku oswajać nowe sytuacje i uporać się z trudnymi emocjami. Z kolei angażujące, naszpikowane nowocześnie zaprezentowaną wiedzą książki o kosmosie, życiu dzieci na świecie czy sekretach przyrody, rozbudzą zainteresowanie i pomogą odkrywać świat.

 Twoje dziecko zna już litery i próbuje składać słowa i zdania? Poznaj nasze książki dla dzieci do samodzielnego czytania!

Czytaj więcejZwiń
pixel