Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla 3 latków

Ilość pozycji: 763

Książki dla 3 latka z oferty HarperKids to pozycje tworzone z udziałem ekspertów zajmujących się rozwojem dzieci. To ciekawe książki edukacyjne wspierające rozwój mowy i wzbogacające zasób słownictwa, a także krótkie historie do czytania przed snem.

Znajdziesz u nas najlepsze książki dla dzieci w wieku przedszkolnym! Twojego malucha z pewnością zainteresują interaktywne książki, dzięki którym będzie mógł brać aktywny udział w czytaniu. Zwróć uwagę na książeczki dla dzieci z cyklu Akademia Mądrego Dziecka. Są wśród nich książki dźwiękowe, z ruchomymi elementami, magnesami, pozwalającymi na tworzenie własnych historii czy świecącymi lampkami.

Książki dla trzylatka - co czytać dziecku przed snem?

Książki dla dzieci od 3 lat to również pierwsze, niedługie opowiadania z Doliny Muminków, idealne do czytania na dobranoc bajki w okładkach świecących w ciemności czy uwielbiane przez dzieci na całym świecie historie o przygodach Małego Brązowego Zajączka i Dużego Brązowego Zająca.

W tym dziale znajdziesz też pierwsze proste kolorowanki, w tym wyjątkowe książeczki do wypełniania z pomocą specjalnego napełnionego wodą flamastra – Wodne czary mary.

3 lata to idealny wiek na wprowadzenie do dziecięcej biblioteczki pierwszych wyszukiwanek z serii „Na tropie. Szukaj i znajdź” czy cieszące się popularnością wśród małych czytelniczek i czytelników książeczki z okienkami.

W naszej ofercie znajdziesz książeczki dla dzieci w każdym wieku!

 

Czytaj więcejZwiń
pixel