Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o grach dla dzieci

Ilość pozycji: 98

Jak odciągnąć dziecko od ekranu? Z książkami o grach dla dzieci wpisującymi się w jego zainteresowania to proste! W ofercie HarperCollins.pl znajdziesz książki zainspirowane popularnymi wśród dzieci i młodzieży grami takimi jak Minecraft, Roblox czy Dungeons & Dragons.

Najlepsze książki o grach dla dzieci!

Ulubione gry Twojego dziecka mogą pomóc zachęcić je do czytania i wprowadzić w świat programowania! Dodatkowo wśród książek HarperKids znajdziesz edukacyjne książki Minecraft, które pomogą Twojej pociesze w nauce czytania, matematyki czy języka angielskiego. Różnorodność książek poświęconych grom gwarantuje, że każdy młody czytelnik i czytelniczka znajdzie wśród nich tytuł dla siebie. Od książek do nauki czytania dla początkujących, przez podręczniki graczy, dzięki którym Twoje dziecko udoskonali swoje umiejętności, po spektakularne wydania encyklopedii, roczników i inspirujące i rozwijające wyobraźnię młodych budowniczych albumowe wydania.

A dzieci przedszkolne? Jeśli Twoja pociecha interesuje się już światem gier możesz jej zaproponować zeszyty zadań z naklejkami czy książkę do nauki rysowania. W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz też wciągające powieści, których akcja dzieje się w świecie z bloków czy uniwersum kultowej Dungeons & Dragons. Znajdziesz tu książkowe sagi dla miłośników i miłośniczek Minecrafta czy opowieść będącą prequelem filmowej historii D&D.

Poznaj wszystkie książki Minecraft dla dzieci w różnym wieku!

Czytaj więcejZwiń
pixel