Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki edukacyjne dla dzieci

Ilość pozycji: 360

Książki edukacyjne dla dzieci to ważny element każdej dziecięcej biblioteczki. W ofercie HarperKids znajdziesz tytuły, które w ciekawy sposób przekazują wiedzę o świecie. Mamy propozycje dla najmłodszych czytelniczek i czytelników, przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym.

Książki edukacyjne dla dzieci – sposób na odkrywanie świata

Nasze książki naukowe, seria do nauki czytania, powieści edukacyjne czy książki aktywnościowe pomagają dzieciom w odkrywaniu świata, rozwijaniu zainteresowań i poszerzaniu wiedzy zdobytej w szkole.

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz nowoczesne książki dla dzieci, które chcą wiedzieć więcej. Zwróć uwagę na popularnonaukowe tytuły Akademii Mądrego Dziecka i bestsellerową serię do nauki czytania Czytam sobie, która dostarcza rozrywki i solidnej porcji wiedzy o świecie.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się również książki, których fabuła oparta jest o najpopularniejszą wśród dzieci grę – Minecraft. Wśród nich są książki do nauki matematyki, języka angielskiego i opowiadania dla początkujących czytelniczek i czytelników.

Maluchy mogą wraz z naszymi książkami poznawać nowe słowa. Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha interesuje się zwierzętami czy pojazdami znajdziesz u nas tytuły, które spełnią jej oczekiwania!

Do pomocy we wspieraniu rozwoju najmłodszych zaprosiliśmy również bohaterki i bohaterów ulubionych dziecięcych seriali animowanych!

HarperKids to najpiękniejsze książki dla dzieci! Poznaj naszą ofertę!

Czytaj więcejZwiń
pixel