Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla niemowlaków i dzieci do 2 lat

Ilość pozycji: 105

Dzieciom warto czytać już od pierwszych miesięcy życia! Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę tytułów dla najmłodszych, obejmującą książki dla niemowlaka, książeczki dla rocznego dziecka i dla dwulatka.

Książki sensoryczne z naszej flagowej serii Akademia Mądrego Dziecka angażują i rozwijają wszystkie zmysły dziecka. W cyklu „Pierwsze słowa” Twoje dziecko z pewnością znajdzie swoją ulubioną książeczkę! Są tu tytuły i dla małych miłośników i miłośniczek zwierząt i dla młodych fanek i fanów koparek czy samolotów. To seria książek dla dzieci z ruchomymi elementami, które pomagają maluchom poznawać nowe wyrazy i ćwiczyć małą motorykę. Akademia Mądrego Dziecka to również zapachowe książki dla dzieci, książeczki z filcowymi elementami, książki dźwiękowe czy zestawy z puzzlami.

Ciekawe i bezpieczne książki dla niemowlaka

Wśród naszych propozycji dla najmłodszych znajdziesz również tekturowe książeczki z krótkimi opowiadaniami o Basi i jej braciszku Franku, które pomagają maluchom odkrywać świat i oswajać nowe sytuacje. Nie zabrakło również czytanek o przygodach bohaterów znanych bajek telewizyjnych, takich jak Tomek i przyjaciele czy Bing.

Wszystkie nasze książki dla najmłodszych dzieci są bezpieczne dla małych czytelników i czytelniczek i odporne na szalone dziecięce pomysły! Mają zaokrąglone rogi i są wykonane z wytrzymałej, lakierowanej tekturki. Również ruchome elementy z seriach „Pierwsze słowa” czy „Pierwsze bajeczki” zaprojektowaliśmy tak, żeby przetrwały wielokrotną lekturę.

W ofercie HarperKids znajdziesz książki dla dzieci w każdym wieku!

Czytaj więcejZwiń
pixel