Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla młodzieży i nastolatków HarperYA

Ilość pozycji: 65

Literatura młodzieżowa przeżywa w ostatnich latach rozkwit! Wiele tytułów skierowanych do młodych czytelników osiągnęło status bestsellerów! Książki dla młodzieży maja wysoko postawiona poprzeczkę, muszą tak, jak ich bohaterowie, mierzyć się z problemami dorastania i komplikacjami współczesnego świata ale też nie nudzić, a nade wszystko poszukiwać prawdy w życiu, relacjach i opowiadanych historiach.

Najlepsze współczesne książki dla młodzieży

Doskonale wiemy, że młodzi czytelnicy i czytelniczki to wymagający odbiorcy. Dlatego w HarperCollins.pl staramy się, żeby nasze książki młodzieżowe odpowiadały na ich potrzeby. Uważnie przyglądamy się współczesnej młodzieżowej literaturze z całego świata i wybieramy najlepsze propozycje, które cieszą się sympatią nastolatków. Nie zapominamy również o polskich autorkach i autorach! Powieść przygodowa? Fantasy? Książka obyczajowa? Niezależnie od tego, jakie historie lubisz najbardziej, znajdziesz u nas coś dla siebie! Bohaterowie powieści HarperCollins dla młodzieży to współcześni nastolatkowie, dorastający w rzeczywistości bliskiej naszym odbiorczyniom i odbiorcom. W naszej ofercie znajdziecie poruszające powieści o miłości, akceptacji, zwątpieniu i trudnym wkraczaniu w dorosłe życie, ale również książki fantasy, czy propozycje dla miłośniczek i miłośników kultowych filmów i seriali.

Jeśli szukasz propozycji dla młodszych czytelniczek i czytelników, poznaj nasze książki dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz wśród nich ciekawe opowieści, książki edukacyjne, czy tytuły dla fanów i fanek popularnych gier komputerowych!

Czytaj więcejZwiń
pixel