Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o ciele człowieka

Ilość pozycji: 20

Książki o ciele człowieka dla dzieci powinny znaleźć się w każdej biblioteczce malucha, przedszkolaka i ucznia!

Dzieci są naturalnie zainteresowane tym, jak działa ciało człowieka, a rzetelna wiedza na temat jego funkcjonowania, którą zdobędą w dzieciństwie, zaprocentuje w przyszłości lepszym zdrowiem!

Ciało człowieka to skomplikowany mechanizm, można o nim opowiadać bez końca. Dlatego warto dostosować poziom zaawansowania treści do wieku dziecka, które będzie ją czytać. W ofercie HarperKids znajdziesz zarówno książki dla młodszych dzieci, jak i propozycje dla starszaków.

Dla najmłodszych czytelników i czytelniczek przygotowaliśmy książki z ruchomymi elementami z serii Pierwsze Słowa. Akademia Mądrego Dziecka. W tomie zatytułowanym Moje ciało Twój maluch znajdzie podstawowe informacje o ludzkiej anatomii i pozna nazwy części ciała. Część Zmysły opowiada z kolei o tym, jak działa wzrok, słuch czy dotyk.

Książki o ciele człowieka dla przedszkolaka i ucznia

Między nami ząbkami to propozycja dla przedszkolaków, które uwielbiają książeczki z otwieranymi okienkami i trójwymiarowymi elementami.

Jeśli Twoja pociecha chce wiedzieć więcej o ludzkim ciele, zaproponuj mu książki edukacyjne dla dzieci stworzone przez słynnego włoskiego neurobiologa. Matteo Farinella zaprasza czytelników i czytelniczki w wieku szkolnym do świata kolorowych ilustracji, które Tobie z pewnością przywiodą na myśl kultowy serial „Było sobie życie”. Jego komiksowe książki pomogą Twojemu dziecku zgłębić tajniki działania ludzkiego mózgu.

Poznaj również książeczki dla dzieci poruszające inne fascynujące tematy!

Czytaj więcejZwiń
pixel