Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki świecące w ciemności dla dzieci

Ilość pozycji: 14

Książki, które świecą w ciemności to świetny sposób na malucha, który boi się ciemności. Naświetl okładkę książki z serii "3 bajeczki przed snem" i pozwól by świeciła jeszcze chwilę po zakończeniu lektury lub zapal lampki w książeczce z serii "Wieczorynka", by światełka rozświetlały mrok.

Jeśli brakuje Ci pomysłu, jak zachęcić maleństwo do wieczornej lektury, wybierz książki świecące w ciemności! To nowatorska propozycja dla małych, wymagających czytelniczek i czytelników, którzy nie znoszą nudy.

Fluorescencyjne książeczki sensoryczne przyciągają wzrok i wywołują pozytywne emocje. Świecące okładki intrygują dziecko i zachęcają do lektury. W naszych zbiorach znajdziesz różne bajki z dreszczykiem, „Smerfy”, „Muminki”, „My Little Pony” i wiele innych, ciekawych opowiastek. Świecące książki przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom w wieku przedszkolnym.

Świecąca książeczka, przyjaciel Twojego dziecka

Nasze książki ze świecącymi elementami spodobają się zwłaszcza tym szkrabom, które boją się ciemności. Fluorescencyjne detale budzą ciekawość i wyobraźnię małego czytelnika. Gdy gasisz światło, książki ze świecącą okładką pomagają maleństwu zapomnieć o wyimaginowanych stworach, czających się w mroku.

Dzięki tym wieczorynkom wspólnie z dzieckiem możecie przeżywać wspaniałe przygody i poznawać świat. Świecąca lektura szybko stanie się przyjacielem Twojego dziecka! Takie bajki do czytania przed snem będą ciekawą alternatywą dla zwykłych książeczek.

Sprawdź listę najnowszych książek świecących w ciemności! Wspólnie z dzieckiem odkryjcie najnowsze przygody misia Paddingtona, Tomka i innych.. Takie niebanalne książki dla dzieci to również ciekawy pomysł na urodzinowy upominek.

Czytaj więcejZwiń
pixel