Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Bajki dla dzieci

Ilość pozycji: 111

W biblioteczce przedszkolaka bajki dla dzieci zajmują szczególne miejsce. Są to jedne z pierwszych lektur, które poznają w swoim życiu mali czytelnicy i czytelniczki. Nasz zbiór bajek powstał z myślą o ciekawych świata brzdącach, rozpoczynających przygodę z literaturą.

Kolekcja HarperCollins.pl obejmuje zarówno legendy polskie czy bajki, jak i ponadczasowe baśnie, takie jak: „Czerwony Kapturek”, „Trzy Małe Świnki” lub „Aladyn”. Znaczną część katalogu tworzą opowieści współczesne:, „Smerfy”, „My Little Pony”, „Bing” czy „Trolle”. Proponujemy książeczki jednowątkowe oraz kolekcje bajek, idealne na długie, jesienne wieczory.

Bajeczki idealne na dobranoc

Po aktywnym dniu najmłodszym dzieciom przyda się chwila wyciszenia i relaksu. Pełne fascynujących przygód bajki na dobranoc przeniosą maluszka w beztroski, wesoły świat. Wśród wielu nietuzinkowych tytułów każdy szkrab znajdzie coś dla siebie. Mamy bajeczki dla chłopców i dla dziewczynek – to historyjki o lokomotywach, Batmanie, Cleo i Cuquinie czy o losach Muminków. U nas znajdziesz też książki z bajkami dla fanek i fanów komiksów i serialu „Spirit Riding Free”.

5-minutowe książki do czytania przed snem to również takie tytuły jak: „Tomek i Przyjaciele”, „Bing” czy „Trolle 2”. Każda pozycja zawiera krótkie historyjki, podane w atrakcyjnej szacie graficznej. To prostej konstrukcji bajki dla dzieci, zrozumiałe nawet dla 2-3-latków!

Szukasz inspiracji, jakie książki dla dzieci są obecnie na czasie? Obejrzyj nasze zbiory i znajdź najciekawsze opowiastki, które warto czytać przed snem.

Czytaj więcejZwiń
pixel