Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki na prezent dla dziecka

Ilość pozycji: 751

Zbliżają się urodziny Twojego szkraba lub jego rówieśników i nie wiesz, jakie wybrać książki na prezent dla dziecka? Na HarperCollins.pl znajdziesz wiele ciekawych inspiracji i najnowszą literaturę dziecięcą. Proponujemy m.in. klasyczne książeczki ilustrowane i nowoczesne wydania interaktywne. To literatura, tworzona z myślą o potrzebach małych czytelników, nie znoszących nudy.

W naszym katalogu książeczek dziecięcych każdy znajdzie propozycje szyte na miarę. Zbiór obejmuje tytuły, królujące na listach bestsellerów, w tym: książeczki fabularne i edukacyjne. Wśród nich odkryjesz baśnie, opowieści, bajki, legendy i literaturę popularnonaukową. Są to nietuzinkowe książki dla dzieci, adresowane do chłopców i dziewczynek w wieku 2+.

Książki dziecięce idealne na prezent

Nie wiesz, jaka książka będzie odpowiednia dla Twojego dziecka? Nie martw się – z nami bez trudu skompletujesz biblioteczkę malucha. Przygotowaliśmy kolekcję ponadczasowych tytułów, takich jak: „Kot w butach”, „Muminki”, „Czerwony Kapturek”. Ciekawym świata, małym czytelnikom i czytelniczkom oferujemy książki gamingowe oraz cykl Akademii Mądrego Dziecka.

Na prezenty dla dzieci idealnie nadają się również serie kilkutomowe i interaktywne pozycje z markerami, puzzlami lub zapachowymi stronami. To wspaniałe książki, które wszechstronnie rozwijają wyobraźnię, motorykę, emocje i intelekt małych czytelników. Wyróżniają je kolorowe ilustracje, bogactwo form i… zapachów!

W naszej ofercie znajdziesz też książki, które sprawdzą się w roli prezentów na zakończenie roku szkolnego. To tytuły z serii do nauki czytania „Czytam sobie” i edukacyjne popularnonaukowe pozycje z cykli „Chcę wiedzieć!” i „Chcę wiedzieć więcej!” Akademii Mądrego Dziecka.

Zbliża się Gwiazdka lub inna, ważna okoliczność i nie masz pomysłu, co podarować najmłodszym? Przejrzyj nasz katalog i odkryj książki na prezent dla dziecka w wieku przedszkolnym.

Czytaj więcejZwiń
pixel