Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o roślinach dla dzieci

Ilość pozycji: 13

Dzieci są zafascynowane otaczającym je światem. Jeśli w trakcie codziennych spacerów Twoje dziecko uważnie ogląda mijane drzewa i krzewy, interesuje się uprawami w ogródku lub na balkonie zaproponuj mu pięknie wydane książki z oferty HarperCollins.

Nasze tytuły przydadzą się również, jeśli chcesz namówić swoją pociechę do jedzenia większej ilości warzyw!

Książki o roślinach dla dzieci – o tym co w rośnie w ogródku, a co w lesie

Od książeczek z ruchomymi elementami dla najmłodszych dzieci, przez aktywnościowe zeszyty dla przedszkolaków, po zawierające mnóstwo ciekawostek naukowych książki dla starszaków – oferta HarperKids przybliża dzieciom świat roślin i zaspokaja ich ciekawość świata!

Dzięki książeczkom z serii Akademia Mądrego Dziecka Twój maluch pozna różne warzywa i dowie się, jak z kwiatu powstaje jabłko i jak rośnie marchewka. W pięknie ilustrowanych Opowieściach 5 minut przed snem przeczytacie, co potrafią grzyby i jak drzewa porozumiewają się między sobą.

Bogato ilustrowana książka Clife’a Gifforda z ilustracjami Gosi Herby to niesamowita opowieść o tym, jak świat roślin inspiruje inżynierów i naukowców.

W sklepie HarperCollins znajdziesz też aktywnościowe książki o roślinach dla dzieci, które marzą o uprawie własnego ogródka.

Dla małych fanek i fanów natury przygotowaliśmy również inne książki o przyrodzie – sprawdź!

Poznaj nasze najpiękniejsze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel