Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki do samodzielnego czytania dla dzieci

Ilość pozycji: 375

Kiedy już dziecko nauczy się czytać, warto podsunąć mu wartościowe książki do samodzielnego czytania. Seria "Czytam sobie", "Czytam, bo lubię", powieści z cyklu "Seria Niefortunnych Zdarzeń" seria Hania Humorek czy Nierozłączki to świetny sposób na początek czytelniczej przygody!

Książki do samodzielnego czytania dla początkujących czytelników i czytelniczek

Od ponad dziesięciu lat wspieramy początkujących czytelników i czytelniczki! Nasza bestsellerowa seria do nauki czytania Czytam sobie HarperKids to trzystopniowy program, który tysiące polskich dzieci wybrały na swoje pierwsze książki. Wraz z najprostszymi książkami z poziomu 1 serii dzieci trenują umiejętność czytania. W pozycjach z poziomu drugiego znajdą bardziej skomplikowane teksty i krótkie dialogi. Poziom trzeci to już złożone zdania, dłuższe historie i słowniczki trudniejszych wyrazów. Wśród ponad setki tytułów Twoje dziecko z pewnością znajdzie książkę, która je zainteresuje. Czytam sobie to najpopularniejsze książki dla dzieci do samodzielnego czytania na rynku!

Inne książki dla dzieci do samodzielnego czytania

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz wciągają powieści dla dzieci, które czytają już samodzielnie. Jeśli Twoje dziecko „wyrasta” już z serii Czytam sobie, zaproponuj mu tytuły z jej kontynuacji – cyklu Czytam, bo lubię. To nowoczesne powieści polskich autorów i autorek, osadzone w polskich realiach. Miłośnikom i miłośniczkom czarnego humoru polecamy Serię Niefortunnych Zdarzeń, którą pokochały dzieci na całym świecie i cykl Hania Humorek. Jeśli Twoja pociecha woli bardziej refleksyjne lektury, spodobają jej się książki Emilii Kiereś. W naszej ofercie znajdą coś dla siebie również fani i fanki gry Minecraft. Powieści, których akcja rozgrywa się w świecie z bloków to świetny sposób na odciągnięcie dziecka od ekranu!

Poznaj inne nasze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel