Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki zapachowe dla dzieci

Ilość pozycji: 6

Pachnące książeczki to świetna zabawa z zapachami. Wystarczy potrzeć stronę. by uwolnić zapachy owoców, warzyw, różnorodnych potraw czy kwiatów. Takie sensoryczne książki dla dzieci pomagają rozwijać prawidłowo wszystkie zmysły, zapamiętywać nowe słowa, kojarzyć barwy, ale przede wszystkim stanowią źródło wspaniałej zabawy.

Seria "Moja pachnąca książeczka z kolorami" zachęca do kreatywnego poznawania świata w interaktywnej formie.

Pomysłowe, kolorowe i nieszablonowe książki zapachowe dla dzieci są niekwestionowanym hitem.Dzięki nim najmłodsi odkrywają zapachy świata i kształtują czytelniczą pasję. Nasze pachnące książki to również doskonały pomysł na prezent dla każdego przedszkolaka.

Seria Akademia Mądrego Dziecka obejmuje m.in. książeczki zapachowe, w których każda zawiera zbiór różnych aromatów. Zabierz przedszkolaka w niezapomnianą podróż po świecie zapachów. Lektura takiej książeczki edukacyjnej z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Książki, które rozwijają dziecięce zmysły

Kreatywne książeczki z zapachami rozwijają zarówno zmysł węchu, jak i zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Można je pocierać, oglądać, głośno czytać oraz wąchać. Wystarczy potrzeć dłonią kartkę, by odkryć nową woń, na przykład czekoladę bądź curry! Zaskoczenie małych czytelników wywoła też prawdziwy zapach morza i owoców. Na każdej stronie znajduje się inny zapach i piękne, kolorowe ilustracje pobudzające wyobraźnię.

Nasze książki sensoryczne dla dzieci są świetną lekcją na temat barw, kształtów i aromatów, z którymi stykamy się na co dzień. To nietuzinkowa literatura, dzięki której dziecko poznaje nie tylko zapachy, ale też nowe słowa i nazwy kolorów.

Twoje dziecko szybko się nudzi podczas czytania tradycyjnych książeczek ilustrowanych? Zaproponuj mu książki zapachowe dla dzieci! W katalogu HarperCollins.pl znajdziesz: Zapachy świata, Owoce, Ogród i inne, ciekawe tytuły. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcejZwiń
pixel