Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z magnesami dla dzieci

Ilość pozycji: 5

Książki z magnesami to świetna zabawa w tworzenie własnych historii. Bohaterowie seriali jak Bing, Tomek i przyjaciele czy My Little Pony zapewnią świetną zabawę z magnesami. Mały czytelnik na namagnesowanych stronach może umieszczać postaci bohaterów bajek i opowiadać nowe historie z ulubionymi bohaterami. To świetny sposób na trening mowy i naukę opowiadania.

Pozwól swoim dzieciom zabawić się w twórców filmów animowanych i zaproponuj im książki z magnesami z serii „Tomek i przyjaciele”, „Bing” lub „My Little Pony”. Ci popularni bohaterowie z bajek uwolnią pozytywne emocje i pobudzą dziecięcą ciekawość.

Nasze książki sensoryczne adresowane są zwłaszcza do małych odbiorców, którzy bardzo szybko się nudzą podczas czytania. Książki z magnesami są też świetną opcją dla dzieci nie znoszących rutynowego, monotonnego odszyfrowywania liter. Możliwość dotykania książki i tworzenia własnych ilustracji zachęci wymagającego czytelnika do aktywnej lektury!

Książki, które pobudzają rozwój dziecka

Chcesz, by Twoje dziecko rozwijało się wszechstronne poprzez czytanie? Postaw na interaktywną książkę. W naszym sklepie znajdziesz nowatorskie pozycje, dzięki którym mali czytelnicy doskonalą zdolności manualne, zmysł obserwacji i kreatywność. Możliwość samodzielnego tworzenia każdej scenki sprawia, że czytanie staje się świetną zabawą.

Książki dla dzieci z magnesami oddziałują na zmysł wzroku i na dotyk. Dzięki nim mali odkrywcy rozwijają też kompetencje językowe i wyobraźnię. Takie nietuzinkowe książeczki dla dzieci kształtują inicjatywę własną i komunikatywność przedszkolaka. Maluch może samodzielnie decydować o losach bohaterów, co wpływa na poczucie sprawczości i pomaga budować pewność siebie.

Wspólnie z dzieckiem obejrzyj nasz zbiór książeczek z magnesami i razem wybierzcie najciekawsze pozycje. A może szukacie książeczek sensorycznych? Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki HarperCollins.pl.

Czytaj więcejZwiń
pixel