Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z kolorowankami

Ilość pozycji: 126

Książeczki do kolorowania to nieograniczona radość małych artystów. Różnorodne kolorowanki to ulubieni bohaterowie seriali w serii Koloruj i naklejaj czy Zabawy i zadania z naklejkami, a także Wodne kolorowanie dla wielbicieli pędzla - nie potrzeba nawet farb!  

Rodzice, którzy lubią czystą zabawę mogą wybrać Wodne czary-mary, gdzie magiczny wodny mazak odkrywa kolorowe ilustracje zakryte białym lakierem. Po wyschnięciu lakieru można zacząć zabawę od nowa!

Kolorowanie to świetna zabawa, ale też wsparcie rozwoju malucha. Książki z kolorowankami dla dzieci pomagają maluchom ćwiczyć koncentrację, rozładować stres, rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Wypełnianie obrazków kredkami ołówkowymi przygotowuje rączkę Twojego dziecka do późniejszej nauki pisania!

W ofercie HarperKids znajdziesz wesołe kolorowanki z ulubionymi bohaterami i bohaterkami twojego dziecka i proste kolorowanki z naklejkami.

Malowanki wodne to idealny prezent dla dzieci, które lubią odkrywać tajemnice.

Kolorowanki – książki, które pomogą przygotować się do szkoły

Kolorowanki dla dzieci, jak żadne inne książki przygotowują maluchy do nauki poprawnego trzymania narzędzia pisarskiego i pisania. Dodatkowo kolorując dzieci poznają kolory i kształty, co również przyda im się na dalszych szczeblach edukacji. Dobrze dobrana do zainteresowań Twojego malucha kolorowanka to książka, która zajmie go na długi czas.

Poznaj również inne nasze książki do zabawy!

Szukasz pomysłu na wieczorną lekturę dla malucha? Sprawdź nasze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel