Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki o pojazdach dla dzieci

Ilość pozycji: 27

Książki o pojazdach to świetna propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają samochody, ciężarówki, pociągi, wozy strażackie czy karetki. Mali fascynaci motoryzacji znajdą tutaj kartonowe książeczki z ruchomymi obrazkami, scenkami pop-up czy otwieranymi okienkami, ale też wciągające opowieści o tym, jak powstały samochody czy samoloty. 

Książeczki o samochodach dla maluchów i przedszkolaków

Książeczki o samochodach to jedne z ulubionych tytułów wielu dzieci. Jeśli twój maluch jest zafascynowany pojazdami, zaproponuj mu książki o pojazdach z puzzlami z oferty HarperKids lub uwielbiane przez dzieci książki z ruchomymi elementami. Wśród kilkudziesięciu tytułów znajdziesz opowieści o samochodach, maszynach budowlanych i samolotach. Te interaktywne książki pozwolą Twojemu dziecku „zapalić światła” w aucie wyjeżdżającym w garażu lub sprawić, że samolot pasażerski wzbije się w powietrze.

Wóz strażacki? Koparka? Betoniarka? Niezależnie od tego, jakie pojazdy Twoje dziecko lubi najbardziej, w sklepie HarperCollins.pl znajdzie pozycję dla siebie!

o pojazdach dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym

Wśród naszych tytułów znajdziesz też książki o autach dla starszych dzieci. Opowiadające o historii samochodów czy samolotów książki edukacyjne charakteryzują świetne ilustracje. To idealne propozycje dla młodych pasjonatów i pasjonatek motoryzacji.

Twoje dziecko ma skonkretyzowane pasje i zainteresowania? Wśród naszych książek dla dzieci na pewno znajdziesz idealną książkę dla swojej pociechy!

Czytaj więcejZwiń
pixel