Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Wodne kolorowanki dla dzieci

Ilość pozycji: 35

Wodne kolorowanki z oferty HarperKids to świetna zabawa bez bałaganu! Poznaj bogatą ofertę naszych wodnych książeczek dla dzieci w różnym wieku!

Magia malowania wodą

Wodne kolorowanki kochają dzieci i dorośli. Maluchy, dlatego że wydobywanie z kartki kolorów za pomocą czystej wody ma w sobie coś magicznego. Rodzice doceniają brak bałaganu i to, że malowanie wodą to bezpieczna zabawa.

Na HarperCollins.pl znajdziesz bogaty wybór książek do malowania wodą. Wśród nich są kolorowanki z miękkimi stronami, których motywami przewodnimi są ulubione dziecięce tematy takie jak pojazdy czy zwierzęta oraz zeszyty inspirowane najpopularniejszymi serialami dla najmłodszych, takimi jak Bing, My Little Pony czy Cocomelon.

Wodne kolorowanki z twardymi stronami – zabawa bez końca!

W ofercie HarperKids znajdziesz również twardostronicowe kolorowanki dla najmłodszych dzieci. Wodne czary-mary to książki dla dzieci o bohaterach takich jak Muminki, Smerfy, Tomek i przyjaciele, ale również najsłynniejsza polska przedszkolaczka – Basia. Dołączony do nich flamaster do napełniania wodą jest zabezpieczony przed odkręceniem przez malucha. To książeczki z fabułą i krótkim tekstem do czytania. Zamalowując białe miejsca na kolejnych stronach dzieci aktywnie biorą udział w rozwoju fabuły historii. Kiedy lakier wyschnie, zabawa zaczyna się od początku!

Wodne przygody. Akademia Mądrego Dziecka to z kolei edukacyjne kolorowanki z elementami wyszukiwanki. Dzięki nim dzieci poznają dinozaury czy zwierzęta żyjące w górach. Dla małych miłośników i miłośniczek bajek przygotowaliśmy część poświęconą jednorożcom. W cyklu jest też tytuł bożonarodzeniowy. Do tych książeczek dołączony jest pędzelek.

Wodne kolorowanki idealnie sprawdzą się w podróży. To doskonały pomysł na prezent dla malucha! Na HarperCollins.pl znajdziesz wodną kolorowankę dla każdego dziecka, niezależnie od jego zainteresowań. Poznaj naszą ofertę!

Czytaj więcejZwiń
pixel