Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla 7 latka

Ilość pozycji: 167

Książki dla 7 latka z oferty HarperKids to wiele książek opowiadających na potrzeby dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Znajdziesz wśród nich tytuły wspierające naukę czytania, wciągające powieści i nowoczesne książki edukacyjne, które rozbudzają ciekawość świata.

Nauka samodzielnego czytania z najpopularniejszą serią na rynku!

Wybierając książki dla dziecka, które ma 7 lat musisz pamiętać o tym, że dzieci w tym wieku zazwyczaj rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Nasza trzystopniowa seria do nauki czytania, Czytam sobie, to cykl, któremu od ponad 10 lat ufają dzieci, rodzice i nauczyciele. Te pierwsze czytanki dostosowane są do umiejętności i zainteresowań dzieci.

Tworząc książki dla 7 latka, czerpiemy z nowoczesnych trendów w edukacji!

Książki dla dzieci, które dorastają w świecie mediów elektronicznych muszą mieć potencjał odciągnięcia młodych czytelniczek i czytelników od ekranów. Ta myśl przyświeca nam w czasie tworzenia serii Akademia Mądrego Dziecka dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Znajdziesz w niej wiele ciekawych książek popularnonaukowych, odpowiadających na potrzeby współczesnych dzieci. Twoja pociecha znajdzie w nich piękne ilustracje, przydatne infografiki, przystępny język i, co najważniejsze, tematy, którymi jest zainteresowane. W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz również książki dla 7 latka inspirowane grą Minecraft, które będą świetnym uzupełnieniem szkolnych lekcji matematyki czy języka angielskiego.

Poznaj naszą ofertę książek stworzonych z myślą o współczesnych dzieciach!

Czytaj więcejZwiń
pixel