Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki HarperKids

Ilość pozycji: 1355

Oferta HarperKids, dziecięco-młodzieżowego imprintu wydawnictwa HarperCollins to najlepsze książki dla dzieci w różnym wieku.

Towarzyszymy dzieciom od najmłodszych lat: przez okres przedszkolny, czas nauki czytania, aż do momentu, w którym wyrastają na świadomych czytelników i czytelniczki samodzielnie wybierających swoje lektury.

Nasze książki dla dzieci to nie tylko wciągające, mądre i zabawne opowieści i piękne ilustracje. To również narzędzia wspierające wszechstronny rozwój dzieci na różnych etapach ich życia.

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz między innymi książeczki sensoryczne, zapachowe czy interaktywne. W naszej bestsellerowej serii Akademia Mądrego Dziecka przygotowaliśmy tekturowe książki z ruchomymi elementami dla maluchów, ciekawe tytuły edukacyjne dla starszych przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Są wśród nich książki o kosmosie, ciele człowieka, historii, życiu dzieci na całym świecie.

Polecamy również obecną na polskim rynku od 15 lat serię książek o przygodach przedszkolaczki Basi, którą pokochały dzieci i rodzice. Przygody tej dziewczynki, jej braci, rodziców i przyjaciół są bliskie polskim rodzinom. Basia pomaga dzieciom odkrywać świat i oswajać nowe sytuacje.

Od ponad 10 lat wspieramy dzieci w ich drodze do samodzielnego czytania. Nasz trzystopniowy program do nauki czytania Czytam sobie, to najpopularniejsza tego typu seria książek na polskim rynku. Od lat ufają jej dzieci, rodzice i nauczyciele

Czytaj więcejZwiń
pixel