Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla 10 latka

Ilość pozycji: 70

Wybór książki dla 10 latka może być wyzwaniem. Młode osoby u progu dojrzewania mają już skonkretyzowane pasje i szukają tytułów które pozwolą im na rozwój zainteresowań.  

Książki dla 10-latka, które pokocha Twoje dziecko

W HarperCollins.pl, znajdziesz książki dla 10 latka, skrojone na miarę młodych czytelników i czytelniczek. To wciągające historie, które przeniosą ich w fascynujące światy pełne niezapomnianych postaci, takie jak kolejne części Serii Niefortunnych Zdarzeń, powieści przygodowe czy fantasy. To również nowoczesne edukacyjne książki dla dzieci, które mają już sprecyzowane zainteresowania. Stworzone z udziałem ekspertów, dostarczają solidnej porcji wiedzy o świecie.

Rozwijaj zainteresowania swojego dziecka z naszymi książkami

Odkryj nasze książki dla młodzieży, stworzone z myślą o czytelnikach, których zainteresowania zaczynają dojrzewać i rozwijać się. Jeśli Twoje dziecko lubi gry komputerowe z pewnością spodobają mu się oficjalne książki Minecraft, dzięki którym rozwinie swoje umiejętności, ale również udoskonali znajomość matematyki czy języka angielskiego.

Poznaj nasze najlepsze książki dla dzieci. 10 lat to niełatwy wiek, ale w ofercie HarperKids każde dziecko znajdzie coś dla siebie Zapewniamy. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty!

Czytaj więcejZwiń
pixel