Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki z zagadkami i łamigłówkami

Ilość pozycji: 111

Dzieci uwielbiają zagadki i łamigłówki! Lubią je rozwiązywać, a jeszcze chętniej same zadają je innym, zarówno kolegom i koleżankom, jak i dorosłym.

W ofercie HarperKids znajdziesz mnóstwo książek z zagadkami dla dzieci o różnym stopniu trudności.

Rozwiązywanie zagadek w książeczkach z zadaniami i naklejkami to kreatywna zabawa, która uczy logicznego myślenia. Wśród naszych propozycji znajdziesz książki z bohaterami ulubionych seriali, takimi jak My Little Pony, Tomek i przyjaciele, Muminki czy Smerfy.

Książki z zagadkami dla dzieci w różnym wieku

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy serię Na tropie. Szukaj i znajdź czyli tekturowe wyszukiwanki inspirowane animowanymi serialami. Wśród nich są hity takie jak Cocomelon czy Bing. Odszukiwanie ukrytych na ilustracjach przedmiotów to świetny trening spostrzegawczości. Również z myślą o maluchach powstała seria Pierwsze zagadki. Akademia Mądrego Dziecka czyli łamigłówki dla dzieci ciekawych świata. Te książeczki dziecko musi rozłożyć jak harmonijkę, stopniowo odkrywając podpowiedzi.

Dla starszych dzieci znajdziesz w naszym sklepie serię Zgadnij kto to? Te książki z zagadkami detektywistycznymi dla dzieci są inspirowane popularna grą o tym samym tytule. Ich lektura to doskonały trening czytania ze zrozumieniem i logicznego wnioskowania!

Szukasz prezentu dla dziecka zainteresowanego światem? Poznaj nasze książki edukacyjne dla dzieci!

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz książki dla dzieci w każdym wieku!

Czytaj więcejZwiń
pixel