Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki do zabawy

Ilość pozycji: 252

Fantastyczne książki dla dzieci, które zawierają element skłaniający maluchy do zabawy z książką. Te książki wspierają rozwój koordynacji oko-ręka, ale przede wszystkim potrafią zająć małego czytelnika na dłużej. To ruchome obrazki, książki z puzzlami, naklejkami czy dodatkową zabawką.

Szukasz atrakcyjnego prezentu dla malucha? Polecamy nasze książki do zabawy dla dzieci!

W sklepie HarperCollins.pl znajdziesz najróżniejsze książeczki do zabawy uwielbiane przez maluchy. Wśród nich są na przykład książki sensoryczne z filcowymi wyjmowanymi pojazdami z cyklu Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się.

Jak książki do zabawy pomagają wspierać rozwój malucha?

W ofercie HarperKids znajdziesz też książki sensoryczne wspierające rozwój dzieci w różnych obszarach. Ruchome elementy w książeczkach dla najmłodszych pomagają ćwiczyć małą motorykę. Z pozoru proste zabawy, takie jak układanie puzzli dołączonych do naszych książeczek, czy kolorowanie to doskonały trening spostrzegawczości i koordynacji oko-ręka.

Interaktywne i kreatywne książki dla dzieci to również wodne kolorowanki z mazakami i pędzelkami, które zapraszają dzieci do odkrywania ukrytych w nich tajemnic wraz z bohaterami ulubionych seriali, ale również do poznawania fascynujących faktów o przyrodzie. W naszej serii Wodne Przygody znajdziesz książki do zabawy i nauki!

Poznaj naszą bogatą ofertę, znajdziesz u nas najpiękniejsze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel