Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki pop up - rozkładane

Ilość pozycji: 9

Książeczki ze scenkami pop-up zafascynują małe dzieci! Otwórzcie książkę i zobaczcie scenki w wymiarze 3D! Książki z elementami pop-up pobudzają wyobraźnię przestrzenną, ale przede wszystkim zachwycają swoim rozmachem!

Książki pop up to od zawsze ulubione książeczki najmłodszych dzieci. Elementy 3d wyskakujące z książki pomagają ćwiczyć dziecięcą wyobraźnię przestrzenną i sprzyjają zwiększaniu zasobu słownictwa.

W ofercie HarperKids znajdziesz książeczki rozkładane pop up poruszające różna tematykę. Cykl Zabawa i przygoda z serii Akademia Mądrego Dziecka to idealny wybór na pierwsze książki pop up i prosty sposób na zainteresowanie malucha lekturą! Duże rozkładane elementy zajmujące całe strony pozwolą dzieciom wybrać się w podróż pociągiem, przygotują na zabawę na plaży i pomogą poznać różne pory roku. Malucha zainteresują też książeczki z wyjmowanymi filcowymi pojazdami, które ustawione w odpowiednich otworach w książeczce tworzą scenkę 3d. W serii Czytaj i baw się. Akademia Mądrego Dziecka znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy i miłośniczki pojazdów, jak i dzieci, lubiące historie o księżniczkach.

Książki pop up – nie tylko dla maluchów!

Książeczki pop up uwielbiają nie tylko najmłodsze dzieci. Również starsi czytelnicy i czytelniczki chętnie sięgają po rozkładane książki. Z myślą o nich powstał tytuł Między nami ząbkami. Pełna wiedzy i cennych rad książka o pielęgnacji i zdrowiu zębów, której bohaterowie spędzają czas w trójwymiarowym lunaparku w miasteczku Ząbkowice.  

Na HaprerCollins.pl znajdziesz najpiękniejsze książeczki dla dzieci – sprawdź!

Czytaj więcejZwiń
pixel