Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Książki dla 2 i 3 latków

Ilość pozycji: 121

Dwulatki to wymagający czytelnicy i czytelniczki! Z myślą o nich w HarperKids tworzymy wyjątkowe książeczki edukacyjne! W naszej ofercie znajdziesz między innymi różnorodne książki dla dwulatków z bestsellerowej serii Akademia Mądrego Dziecka. Najpopularniejszymi z nich są bez wątpienia te z cykli takich jak Pierwsze słowa czy Mój Świat. Tekturowe książeczki z ruchomymi elementami opowiadające dzieciom o zwierzętach, pojazdach, porach roku czy najbliższym otoczeniu malucha pomagają rozwijać małą motorykę, wspierają rozwój mowy i angażują dzieci w lekturę. Walory edukacyjne tej serii zostały wielokrotnie docenione przez rodziców i specjalistów, o czym świadczą prestiżowe nagrody, którymi została uhonorowana.

Książki dla dwulatka, które zajmą malucha na dłużej

Książki dla dwulatka, których nie może zabraknąć w dziecięcej biblioteczce to również pierwsze wyszukiwanki. W tej roli świetnie sprawdzi się książka obrazkowa z podserii z filcowymi stronami "Zabawa w szukaj i znajdź. Poznaję dotykiem. Akademia Mądrego Dziecka". Te kolorowe, nieduże książeczki to idealna propozycja dla najmłodszych czytelników.

Książeczki dla dzieci, które skończyły 2 lata to również krótkie opowiadania o przygodach pierwszych ulubionych bohaterów filmów animowanych, takich jak Bing czy Cocomelon.

Oferta HarperKids to literatura dziecięca dla czytelników i czytelniczek w każdym wieku. Sprawdź również nasze propozycje dla starszych dzieci, na przykład książki dla 3latków!

Czytaj więcejZwiń
pixel