Zapisz na liście ulubionych
Stwórz nową listę ulubionych

Fantasy dla dzieci

Ilość pozycji: 44

Zapraszamy do magicznego świata wciągających opowieści dla młodych czytelniczek i czytelników!

Znajdziesz u nas książki fantasy dla dzieci w różnych wieku. Na Twoje dziecko czekają tu ulubienie bohaterowie, dla których walka dobra ze złem to codzienność. Książki, od których nie można się oderwać, które zdobywają popularność wśród najmłodszych czytelników na całym świecie.

Szukasz książki fantasy dla dziecka? Poznaj naszą bogatą ofertę! Dla najmłodszych czytelników i czytelniczek przygotowaliśmy książki o smokach czy jednorożcach czy trollach, w których znajdą swoich ulubionych bohaterów znanych z ekranu. Nieco starsze dzieci ucieszą się z pięknie wydanych tomów z serii Historia Naturalna, która wprowadza czytelnika ich w świat magicznych istot zamieszkujących różne zakątki świata. Nie zabrakło również polskich opowiadań o magicznych stworzeniach, idealnych dla początkujących czytelniczek i czytelników.

Najlepsze książki fantasy dla dzieci

HarperKids to też kultowe tytuły, które czytają dzieci i młodzież na całym świecie, takie jak bijąca rekordy Seria Niefortunnych Zdarzeń czy powieści w uniwersum najsłynniejszej gry RPG – Dungeons & Dragons. W naszym sklepie HarperCollins.pl znajdziesz też najnowsze, wydane w ostatnich latach powieści fantasy dla dzieci, takie jak Gwiezdny zegar czy Zrodzona z ognia. Młodzi czytelnicy i czytelniczki mogą liczyć na ich kontynuację!

Poznaj inne nasze książki dla dzieci!

Czytaj więcejZwiń
pixel